2726
عنوان

بابام بخاطر وام ۲۰۰ میلیونی گریه کرد امشب😔🥺😪

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه فقط ۲۵۰ میلیون پول نقد دارن کل داراییشونه بله مستاجرن

عزیز دلم انشاالله خدا کمکش کنه

فردا میخوام روزه بگیرم

دعاگوشون هستم انشاالله فرجی بشه❤

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728
عزیز دلم انشاالله خدا کمکش کنه فردا میخوام روزه بگیرم دعاگوشون هستم انشاالله فرجی بشه❤

خیلی لطف میکنی دعا کن یه وام ۲۰۰میلیونی جورشه بهت خبرمیدن

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰
خیلی لطف میکنی دعا کن یه وام ۲۰۰میلیونی جورشه بهت خبرمیدن

انشاالله عزیز دلم 

تو بهشون دلداری بده نذار غصه بخورن🌹

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اگر نتونن پرداخت کنن قسطای وام رو بانک خونه رو مصادره میکنه 

خب مگه گفت نمیتونن قسط بدن؟ 

بد متوجه شدید انگار عزیزم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
خب مگه گفت نمیتونن قسط بدن؟  بد متوجه شدید انگار عزیزم

نه عزیزم شما میگین خونه عموشو بفروشن؟ من میگم خوب اگر وام هم بگیرن و برفرض مثال نتونن پرداخت کنن اقساط رو ،بانک شوخی نداره خونه رو مصادره میکنه سریع 

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

عزیزم با همون سند خونه عموت میتونید دوتا اوراق ۸۰ میلیونی بخرید که میشه ۱۶۰ ملیون.واسه ۴۰ تومن مابقی بانک رفاه وامو میده یا بانک مسکن.ولی واسه هردو هرماه حدودا ۴تومن قسط بدن