2733
2734
عنوان

برای شفای همه ی مریض ها

45 بازدید | 7 پست

دوستان اگه امکانش هست صلوات بفرستین حمد بخونین دعای توسل زیارت عاشورا هر دعایی که میتونین تا انشاءالله زودتر خوب بشن. برادرمنم تصادف کرده دعا کنین انشاءالله زودتر خوب شه عملشم خوب باشه ممنونم ازهمتون. هرکی میخونه اعلام کنه یا لایک کنه ممنونم

الهی به حق این روز به حق زینب کبری داداشتون خوب خوب بشن

الان میخواستم برم نماز به نیت سلامتیشون ایه الکرسی و 5 تا حمد میخونم

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹
الهی به حق این روز به حق زینب کبری داداشتون خوب خوب بشن الان میخواستم برم نماز به نیت سلامتیشون ایه ...

خیلی ممنونم از دعای خیرتون دوست عزیز لطف میکنین ما رو دعا میکنین. خدا  بهتون خیر و سلامتی بده  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهی به حق این روز به حق زینب کبری داداشتون خوب خوب بشن الان میخواستم برم نماز به نیت سلامتیشون ایه ...

انشاءالله برادرشما هم شفا پیدا کنن. الان امضاتونو دیدم براشون صلوات میفرستم

انشاءالله برادرشما هم شفا پیدا کنن. الان امضاتونو دیدم براشون صلوات میفرستم

ممنون عزیز

واقعا دردناکتر از این نیست که یکی از عزیزانت ناخوش احوال باشه 

از ته قلبم سر نمازم واسه سلامتی داداشتون دعا کردم چون تو شرایطتتون قرار گرفتم میدونم چقدر دردناکه

انشالله خیلی زود فای عاجل و کامل میگیرن

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹
ممنون عزیز واقعا دردناکتر از این نیست که یکی از عزیزانت ناخوش احوال باشه  از ته قلبم سر نمازم ...

به امید خدا ان‌شاءالله همه مریضها زودتر شفا پیدا کنن. خیلی ممنونم از لطفتون دوست عزیز منم دعاتون میکنم

2738