2733
2734
عنوان

تاپیک وزن مربوط به چالش ( بامدادخمار )

| مشاهده متن کامل بحث + 24231 بازدید | 1314 پست

قضیه بامداد خمار چیه؟ چجوری لاغر میکنین؟

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نام خدا  سلاممممم وزن هفته قبل ۵۷.۵ وزن این هفته ۵۷.۴ 😶 وزن هدف ۵۲.۴  دوستا ...

سلام گلم خودت باید تو تاپیک وزن بنویسی ک از 9 یا ده صب باز میشه و 5 عصر قفل ...بزن رو کاربری بامداد میاد تاپیک وزن...

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
سلام گلم خودت باید تو تاپیک وزن بنویسی ک از 9 یا ده صب باز میشه و 5 عصر قفل ...بزن رو کاربری بامداد ...

ممنون عزیزم   

گروه سبز ... وزن اولیه ۵۸ ... وزن الان ۵۷ ... وزن هدف ۵۲       من میتوانممممممممممم 
2738

سارا

وزن شروع:64/300

وزن هفته ی قبل:63/100

وزن این هفته:62/400

وزن هدف:55

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪

@آسنات99     ‍ عزیزم سلام  

نام لیدی

وزن اولیه 80، وزن هفته قبل 68/200، وزن این هفته 67/800،

وزن هدف 60

مرسی از مهربونیات

عضو گروه آبی(چالش بامداد خمار عزیز) وزن قبل80، وزن الان 67، وزن هدف 60  بهترین تغییر بعد از بارداری کم کردن وزنهای اضافه س، خیلی ساده گروه بامداد خمار آرزوی منو برآورده کرد. خیلی از تک تک سرگروها و راهنماهای مهربون ممنونم  

سلام

کارنلین   وزن قبل( اولیه)۸۶.۵    وزن جدید ۸۶.۲۰۰  وزن هدف۷۵

من از۲۵ ام شروع کردم.یعنی ۵شنبه.

هنوز ورزش رو هم شروع نکردم.

@سمیه1396    

@بامدادخمار    

این نیز بگذرد...                                                       
2706