2129
2106

سلام 

بچه ها لطفا یکشنبه ها ناشتا و با شرایطی که برای وزنکشی گفته شده وزن کنید و وزن جدیدتون رو تو این تاپیک وارد کنید

نیازی نیست حتما تو لیست باشه میتونید هر کدوم پست بزارید و وزنتون رو وارد کنید فقط حتما به این صورت بنویسید👇🏻👇🏻 

نام.     وزن شروع.   وزن هفته قبل.    وزن جدید.    وزن هدف 

بجز وزن تو این تاپیک پست دیگه ای نذارید فقط و فقط تو این تاپیک وزن بدید برای سوال پرسیدن و شرکت تو تاپیک کاهش وزن بیایید اینجا 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻https://www.ninisite.com/discussion/topic/5578841/چاٰلِش-ِماٰداٰمُ-الْعُمْرِ-کاٰهِشِ-وَزْنْ-وَ-لاٰیْ

برای عضو شدن تو تاپیک لاغری اینو بخونید👈🏻👈🏻 عضویت    اگه انگیزه ت کم شد @آلاهیدا رو تگ کن اوشون مسئول تزریق انگوزه هستن 😄    دهان خصم و زبان حسود نتوان بست ، رضای دوست بدست آر و دیگران بگذار ، به راحت نفسی گنج پایدار مجوی ، شب شراب نَیَرزَد به بامداد خمــــــــــٰـار ⭐️ وزن شروع ۸۲  🥴👈🏻  وزن فعلی ۵۵. 😎💪🏻  لطفا درخواست دوستی ندید 🙏🏼♥️

سلام . صب بخیر 

وزن شروع ۷۸

وزن صبح ۷۸.۸۰۰

نزدیک پریودی هستم 

در تاریخ ۹۹.۱۰.۱ به تاپیک بامداد خمار اومدم                  وزن اولیه ۷۸      قد۱۶۲                                                     وزن هدف اولیه ۷۲                                                  وزن هدف ثانویه ۶۵                                                   عضو گروه نارنجی      سرگروه سمیه۱۳۹۶@ 

سلاااااام

نام: مدا

وزن شروع ۶۲

وزن فعلی ۶۲

زمان شروع امروز

وزن هدف ۵۵

گروه لاغری بامدادخمار عضو گروه آبی 😍 تاریخ شروع ۷ دی ۹۹ 🌺 وزن اولیه ۶۲😶  وزن هدف ۵۵😍😍😍 من میتووووووونم😁

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

سلام دوستان گلم🧡🧡

نام: مندا

وزن شروع:👈🏻۷۹.۶۰۰

وزن هفته قبل:👈🏻۷۵.۳۰۰

وزن جدید:👈🏻۷۳.۵۰۰

وزن هدف:👈🏻۶۰

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...))                             به امید خدا پیش به سوی کاهش وزن......😊😊😊😊               گروه نارنجی با سرگروه عزیزم سمیه جان🥰🥰🥰🥰    قد ۱۶۰ 🧡وزن هدف ۵۵ 🧡شروع وزن با وزن 🧡۷۹.۶۰۰....۷۸.۲۰۰......۷۷.۴۰۰.....۷۶.۲۰۰....۷۵.۸۰۰....۷۵.۳۰۰...۷۳.۵۰۰.......۷۲.۶۰۰......۷۱.۸۰۰......۷۱.۴۰۰.....۷۰.۹۰۰.....۷۰.۴۰۰.........۶۹.۵۰۰.......۶۹.......
2124

نام :ریحان۳۹

وزن شروع :85

وزن هفته قبل:۸۵

وزن این هفته ۸۲.8😊

وزن هدف:65

@بامدادخمار    

@فندق_فسقلی    

@زیبای_سیاه    

تاپیک بامداد خمار    وزن شروع یکم دیماه :۸۵😔               هدف اول:80😏   هدف دوم:75🙂   هدف سوم:70😊هدف نهایی:۶۵😁  (خواستن،توانستن است)          ۲۸ دیماه :وزن ۸۰ (آخ جون نارنجی شدم)😍                  ۱۰  اسفند ماه:وزن۷۵.۳ (هوراااا آبی شدم)

سلام صبح بخیر

نام؛ __گل

وزن شروع 20مهر؛ 107کیلو 800 

وزن 1دی؛93

وزن امروزم 91

وزن هدف؛ 72

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا اگه امضام و خوندید واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین😔 ممنونم دوستای خوبم🌹بدیل فرزند عیسی. 

نام لیدی

وزن اولیه 80، وزن هفته قبل 68، وزن امروز 67.5، وزن هدف 60

عضو گروه آبی(چالش بامداد خمار عزیز) وزن قبل80، وزن الان 67، وزن هدف 60  بهترین تغییر بعد از بارداری کم کردن وزنهای اضافه س، خیلی ساده گروه بامداد خمار آرزوی منو برآورده کرد. خیلی از تک تک سرگروها و راهنماهای مهربون ممنونم  
2050

سلام 

وزن اولیه.     هفته پیش.     وزن فعلی.     وزن تثبیت 

71.           59،850.         59،200.        59،900

💛💛💛من یک تثبیتی قهرمانم 💛 💛 💛 وزن اولیه 71 😒 وزن فعلی 59،900💃💃😍😍امید وارم حالا که به هدفم رسیدم بتونم همین وزنو حفظ کنم 😍😍خدایا تو همیشه کمکم کردی الانم چشم امیدم به خودته 😍😍وبعد تشکر میکنم از گروه بامداد خمار عزیز واقعا کمکم کردن و بهم انگیزه دادن عاشق تک تکتونم 😍😍ممنون از همه تون ❤️❤️

نام      وزن شروع.    وزن هفته قبل.     وزن جدید.       وزن هدف

گل ایل         ۷۶                  ۶۷                    ۶۷               ۵۹

💙💚 ❄❄ چالش لاغری بامداد خمار ❄❄💚💙                    وزن شروع:۷۶    وزن الان:۶۲،۵۰۰    وزن هدف:۵۹                                 ...ومدادما هیچوقت امید را کم رنگ ننوشت.....                              ☆☆☆☆☆۱۳/۵ کیلو کاهش☆☆☆☆☆                                    🍁🌧🍂۷۶ _۷۴،۸۰۰ _۷۳،۵۰۰ _۷۲،۲۰۰ _ ۷۱ _ ۷۰،۶۰۰ _ ۷۰ _۶۹،۴۰۰ _ ۶۹،۵۰۰ _ ۶۹،۲۰۰ _ ۶۸،۸۰۰ _ ۶۷،۹۰۰ _۶۷،۵۰۰🍂🌧🍁            _☃️🌨❄۶۷_ ۶۶،۸۰۰ _۶۵،۸۰۰ _۶۴،۹۰۰ _۶۳،۵۰۰ _۶۲/۵۰۰_۶۱،۹۰۰    ❄🌨☃️

سلام صبح بخیر 

وزن شروع 75

وزن هفته قبل 73/300

وزن این هفته 72/800

وزن هدف 55

قد160

تاپیک بامداد خمار  وزن شروع75  😯             وزن الان 72😧 وزن هدف 55😍   🙏برای خانه دار شدنم خواهش میکنم یه صلوات برام بفرستیدممنونم 🙏

سلام صبح بخیر

اسم دلنیا(دلبرکه_جان_فرسودازاو)

وزن شروع 70 

قد 170

وزن هدف 60  

دانشجوی داروسازی/savage🤘/زندگی کوتاه تر از اونیه که بخوای با ناراحتی بگذرونیش:)courage💙اگه جواب بیشعوریتو ندادم فک نکن جوابی ندارم...بخاطر اینه ک در حدی نمیبینمت بخوام وقتمو با سروکله زدن با امثال تو هدر بدم  
1718