2737
2734
عنوان

یه کار نکنید باهاتون قهر کنم

55 بازدید | 9 پست

چرا نیومدین تاپیکم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راجب پِری سوال داشتم

حتما باید تاپیک خیانت و کتک خوری باشه؟

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

کدوم تاپیک🤔

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کدوم تاپیک🤔

چون کسی نیومد پاکیدم

سوالم این بود من همیشه پریودم 7 روز میشد ولی روزای اخر در حد لک بینی بود

اما این سری میتونم بگم فقط 2 روز اینا خون ریزی داشتم درحالی که قبلا اینطوری نبودم

عایا مشکلی برام پیش اومده؟

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
نرو سمیه . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . ...

درو که نمیبندم هیچی

یه لگدم میزنم بهت  

چون کسی نیومد پاکیدم سوالم این بود من همیشه پریودم 7 روز میشد ولی روزای اخر در حد لک بینی بود اما ...

اگر مجردی، یک ماه، معمولا میگن مشکلی نیست، اما اگه دوباره تکرار شد با پزشک مشورت کن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
اگر مجردی، یک ماه، معمولا میگن مشکلی نیست، اما اگه دوباره تکرار شد با پزشک مشورت کن

بله مجردم

ولی اخه مامانم میگم اگه خونریزی کم باشه ینی کم خون شدی

بله مجردم ولی اخه مامانم میگم اگه خونریزی کم باشه ینی کم خون شدی

نمیدونم گلم تاحالا نشنیدم دلیل کم بودن خون سیکل، کم خونی باشه!