2733
2739
عنوان

حس ششمی. لطفا بیاد

494 بازدید | 113 پست

من بورس سرمایه گذاری کردم می‌خوام ببینم پیشرفت میکنم سود خوبی گیرم میاد.

راجب آینده وزندگیم هم میشه بگید.

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
والا ما ک هرچی پرسیدیم کسی ج نداد... لطفا اگ کسی میدونه بگ من باردارم یا نه ممنون هرکی گفت براش صلوا ...

احتمالا😃 

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون عزیزم حستا چ حد درسته؟ صلوات فرستادم برات ❤️

نمیدونم واقعا چقدر درست در میاد. ولی حسم کمی خوبه. اگه الان نبودی که ان شاءالله باشی ولی بزودی حتما میشی

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
احتمالا😃 

شوهرم فردا مياد

يِــــه چــــزايـ تــــو دِلـــــمه كه نـــيــــاز بـــــه مـــــعجـــــزه دارهـ💔تا بـي نـــــهايــــت يـــه چــــيــزا رو يـــادم نِــــميــــره يـــــه سِــــري افــــراد هـَم اَصـــــــلــا نِمــــي بَـــخشــــم🖤 تنــــهــا اُمـــــيــدم به اونـــه كـــه هيـــــچ حسابي رو بي حساب نميزاره💚ازش ميخام هوامو داشته باشه فقط همينو بس💚
نمیدونم واقعا چقدر درست در میاد. ولی حسم کمی خوبه. اگه الان نبودی که ان شاءالله باشی ولی بزودی حتما ...

حست راجب من چی میگه

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
2738
نمیدونم واقعا چقدر درست در میاد. ولی حسم کمی خوبه. اگه الان نبودی که ان شاءالله باشی ولی بزودی حتما ...

انشالله ک نیستم عزیزم اینو دعا کن بچه دارم دست گل ب آب دادم نگرانم 😓

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
شوهرم فردا مياد

من حس ششمی نیستم ولی یهو یه حسی میاد.

فک میکنم پس فردا یا اوایل هفته دیگه بیان

حست راجب من چی میگه

حس میکنم تقریبا لاغری و کمی قد بلند . مهربونی و کمی مغرور. کمتر از ۲۵ سنته. و حتی فک کنم ۲۲ و شاید کمتر. و موهات قهوه ای تیره یا مشکیه و اکثرا کج میریزی تو صورتت و تقریبا سفیدی درسته؟

شخصی که تو ذهنمه کسی تو زندگیشه؟ 

نه

2706