2737
2734
عنوان

دلم برای مامانم سوخت

207 بازدید | 9 پست

با پدرم دعواش شد

بعد بابام هی میگفت مقصر منم ک چیزی کم نزاشتم همه کار کردم

خداییش باباموی جوریه که اگه مامانم بگه ۱۰تومن پول بده نمیگه چرا میخوای میده

اما نباید منت میزاشت هرچی داره از زحمتای مادرمه یه زمانی پا به پاش کارمیکرد الانم که داره به بهترین نحو خونخ داری میکنه

مادرم بشدت زن قانعیم هس تمام این سالها حتی طلا برای خودش نخرید با اینکه بابام پول میداد یا حتی وسایل خونه عوض کنه هیچی 

هروقتم رفت دکتر تنها رفته یا اصلا از بابام بخواد ببرش بیرون بگردن اصلا

دلم سوخت واقعا زحمتایی ک مادرمن کشیده کمتر کسی کشیده کمترینش همین که حتی نون میپخت یا سالی ۲۰۰کیلو گوجه رب میکرد بابام خبر دار نمیشد درحالی که زن عمو هام ۴۰کیلو گوجه رو باشوهراشون درست میکردن با هزار ناز

و از این قبیل کارا که فراوون

کاربری برای دو نفره جهت اطلاع کاراگاه ها .و خانومی که بهم تهمت دروغ گویی میزنی مگه من تلپیک جنجالی میزنم نهایت تاپیکای این کاربری برای کنکور و روابط با همسره دیگه اینهمه تهمت و قضاوت برای چیه 😑   نی نی سایتی ها با ارزش ترین ادمایی هستن که اطرافم داشتم و به مهربونیتون هیچ جای دیگه ای نیست دوستتون دارم ❤🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیز مهمی نیست زن وشوهر خوب میشن تو از هیچکدوم دفاع نکن فضای خونه رو شادش کن

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2731

امشب نشد ولی فردا میخوام بگم وقتی این همه سال اینجوری عادتش دادی الان توقع جی داری

کاربری برای دو نفره جهت اطلاع کاراگاه ها .و خانومی که بهم تهمت دروغ گویی میزنی مگه من تلپیک جنجالی میزنم نهایت تاپیکای این کاربری برای کنکور و روابط با همسره دیگه اینهمه تهمت و قضاوت برای چیه 😑   نی نی سایتی ها با ارزش ترین ادمایی هستن که اطرافم داشتم و به مهربونیتون هیچ جای دیگه ای نیست دوستتون دارم ❤🥰
زن و شوهر دعوا کنن ... باور کنن😂😂 شوخی میکنم استارتر . ولی خودتو قاطی دعوا زنوشوهری نکن . مطمئن ب ...

هعی چی بگم گریه کرد بمیرم برای اشکاش

برای این فداکاریها نباید منت گذاشت

ولی باید گاهی گذرا به مرد یادآوری کرد

وقتی بابا مامانت آروم شدن تو ی فرصت مناسب که حال بابات خوبه و مامانت اون دور و بر نیستن اینها رو به بابات یادآوری کن

من زیاااد از این کارها می کنم...هم برای بابام هم برای مامانم...هم برای بچه هام نسبت به تلاشهای همسرم

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2738
برای این فداکاریها نباید منت گذاشت وبی باید گاهی گذرا به مرد یادآوری کرد وقتی بابا مامانت آروم ...

امشب نشد بگم اما اگه بشه میگم

امشب نشد بگم اما اگه بشه میگم

حتما این‌کار رو بکن

با مهربونی و آرامش هم بگو

ی طوری نگو که پدرت جبهه بگیرن

ی جوری بگو که قدر خوبیها و زحمتهای بابات رو هم میدونی ولی ناراحت میشی و مامانت‌گناه دارن که فداکاریها و تلاشهای ایشون هم دیده نشه

اتفاقا خوب کردی امشب نگفتی...بدتر دعوا ممکن بود بشه

وقتی آروم‌بودن بگو

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون