2737
2739
عنوان

باطل کردن طلسم و سحرو حادو

189003 بازدید | 292 پست

سلام دوستان کسی روشی خوب سراغ داره ک طلسم و جادو قوی ک داریم باطل کنه.  میگن نباید برید پیش دعا نویس ها روش بهتری ک طلسم قوی ک برامون دفن کردن باطلش کنه کسی سراغ داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا گلم تاجایی که من میدونم مراجعه برای باطل سحر ایراد نداره گناه نیست خود دعانویسی گناهه

والا میگن نرو چون با جن و موکل باطل میکنن بعد برات گرفتاری پیش میاد نمیدونم چ کار کنم

عزیزم کاری که دعا نویس انجام داده باشه باید دعا نویس باطل کنه 

خواستی بگو بهت معرفی کنم 

منم پارسال ازش واسه شوهرم زبان بند گرفتم گوش شیطون کر خوبه تا الان 

البته زنداییم و دختر داییم بهم معرفی کردن  و چون دوست پسر دختر داییمو دیدم به چشمم که اورد سر سفره عقد منم بهش اطمینان کردم

من میگم فقط توکل به خدااون بخاددعاوسحرهمشون باطل میشن👌

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738
سوره فلق وناس رو زیاد بخون .سایت تو اینستا این دعاها هست

خیلی خوندم ولی باطل نمیشه میگن چون از نوع دفن شده هست و خیلی قویه باید روش خاص باطلش کنی دیونه شدم دیگه

عزیزم کاری که دعا نویس انجام داده باشه باید دعا نویس باطل کنه  خواستی بگو بهت معرفی کنم  ...

من اصلا دوست ندارم از دعا نویسا چیزی بگیرم چون میگن مشکل ادمو حل میکنن ولی مشکلات دیگه ای وارد زندگی ادم میکنن

توکل به خداکه همیشه هست اماباید ازراهش وارد شی هرکاری متخصص میخواد مثل اینکه من مریض شم نرم دکتربگ ...

میدونی گلم کلابه دعاوسحراعتقادندارم منومیگفتن بختموبستن هیچوقت ازدواج نمیکنم برعکس شد.دوستی دارم40سالشه کلی خرج ایناکرده که بختش واشه 10ساله یدونه خواستگارم نداره شرمنده من اعتقادندارم همه چیزدست خداست

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706