2733
2734

سلام ببخشید کسی شوهرش بوده واریکوسل گرید ۳ داشته باشه و عمل کرده باشه باردارشده باشه؟ چند ماه بعد عمل طول کشید تا بارداری؟

آخه شنیدم بعضیها عمل روشون تاثیر نداشته حتی بدتر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گریدشون چند بود؟ میکروسرجری کردن؟

سه.اره.۲۵ درصد اسپرم داش شد ۵ درصد کلا عملش اینه یا خیلی خوب میشی یا بد تر..شانسه..خیلی از دکترا هم پیشنهاد دادن انحام نده همسرم ولی چون درد داشت کلا مجبور شد..

🥰🤱🏻
2731
الان شما بعدش باردار نشدین یا برای بچهدار شدن عمل نکرده بودین؟

باردار نشدم‌اولش درد میکرد بعد فهمید نازایی داره و واریکوسل داش عمل گرد ک بدتر شد باید ای وی اف کنم...چهار ساله ت درمانم

🥰🤱🏻
2738
سلام دوست عزیز همسر منم پارسال عمل کرد ولی بهتر که نشد هیچ تعداد و تحرکشم کمتر از قبل شد 😔😔

چه بد همسر شما هم واریکوسل داشت؟
گریدشون چند بود؟
همسرم حالا دوماه دیگه باید بره آزمایش بده ببینیم بهترشده یا نه

چه بد همسر شما هم واریکوسل داشت؟ گریدشون چند بود؟ همسرم حالا دوماه دیگه باید بره آزمایش بده ببینیم ب ...

بله واریکوسل داشت.گرید ۲.۳ بود که دکتر فقط سمته چپشو عمل کرد کا شدید بود.ایشالا که همسر شما نتیجه مثبت میگیره

خدایا بزرگیتو شکررر که بعد کلی انتظار بعد ۳سال با اولین انتقال مامان شدم😍😍
بله واریکوسل داشت.گرید ۲.۳ بود که دکتر فقط سمته چپشو عمل کرد کا شدید بود.ایشالا که همسر شما نتیجه مث ...

پس مشکل همسر شمام مثل همسر من بود همسرم هر دو رو عمل کرد الان شما برای ادامه درمان چیکار می کنین؟

پس مشکل همسر شمام مثل همسر من بود همسرم هر دو رو عمل کرد الان شما برای ادامه درمان چیکار می کنین؟

۱سال همسرم تحت نظر بود همه مدل قرص و امپولم مصرف کرد ولی اسپرمش هیچ تغیری نکرد حتی نسبت به قبل عملش بدترم شده.دیگه تهران پیش دکتر مهرنوش امیری نوبت گرفتم برم ای یو ای واقعا خسته شدم از انتظار ۲ سال ش انتظارم.

خدایا بزرگیتو شکررر که بعد کلی انتظار بعد ۳سال با اولین انتقال مامان شدم😍😍
۱سال همسرم تحت نظر بود همه مدل قرص و امپولم مصرف کرد ولی اسپرمش هیچ تغیری نکرد حتی نسبت به قبل عملش ...

منم دو سال و نیمه در انتظارم
ان شاالله هر دو تا سال دیگه این موقع مادر شده باشیم 

همه منتظرا نتیجه بگیرن
من که خیلی خسته ام ماه پیش رفتم دکترم یهو تو سونوم دو تا فیبرم کوچیک دید گفت این ماه بیا لاپراسکوپی کنم گفتم مگه مانع بارداری میش گفت شاید همسرم نذاشت برم گفت خطرناکه رحمه  نمی دونم چیکار باید بکنم خسته شدم