2737
2739
عنوان

خانما چه نذری بکنم صدر صد قبول بشم

338 بازدید | 15 پست

تورو به خدا خانما بگید چه نذر بکنم آزمون استخدامی آموزش و پرورش قبول بشم به خدا نیاز دارم تورو به خدا برا من هم دعا کنید که قبول بشم یا امام حسین 

دست خداس

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم دعا کنید قبول بشم واقعا نیاز دارم

همه قبول بشن من نیز هم

التماس دعا بچه ها

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

من برای استخدامی مامانم اولین حقوقم رو نذر حرم امام رضا کرد . خودم نذر خاصی نکردم اما کلی نماز از مفاتیح الجنان خوندم

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081
2738

توکل بخدا ولی قدریت و روزی رسانی خداوند رو محدود به یه ازمون ندونیم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
اره خوندم هنوزم دارم میخونن تورو به خدا برا دعا کن که قبول بشم

نگران نباش وقتی تنها بند پ خداست توکلت هم بخدا حله . من وقتی رفتم ثبت نام بهم گفتن خانم بندپ نداری ثبت نام نکن (نماینده خود شیطان بود) رفتم سر جلسه یکی بهم گفت بنده پ نداری الکی امیدوار نباش (این دیگه خودش بود) نباختم خودم رو هیچ سوالی رو غلط جواب ندادم وقتی سرم رو بلند کردم دیدم فقط من موندم یه دو نفر دیگه همه رفته بودن بعد هم که هر روز نماز میخوندم دعا صلوات هرچی بلد و بود  و خدا به قولش عمل کرد توکل کردم قبول شدم

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081
2706