2733
2734
عنوان

مراحل آی وی اف ivf من

| مشاهده متن کامل بحث + 292032 بازدید | 1264 پست
عزیزم خودتون خواستین خراش بدن یا دکتر گفت؟ ایجاد خراش چه فایده ای داره؟ منم چند روز آی وی اف شدم، ...

نه عزیزم خودش پیشنهاد خراش داد منم مبخواستم بگم انجام بده. باعث میشه لانه گزینی بهتر بشه. همه اینا کمک کننده هستن دیگه کار اصلی دست خداست. ان شاالله شمام مثبت میشی.

فکرنکن ذخیرت تموم شده . حتما پیج bardari_flora رو ببین . میگه کاملا با اصلاح سبک زندگی تخمدان دوباره فعال میشه چون یک عضو زاینده ست

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
سلام عزیزم خوبین نی نی ها خوبن میخاستم بدونم واسه پانکچر رژیم خاصی رو رعایت کردین یا ورزش و فعالیتی ...

سلام عزیزم من که نه

ولی شما و همسرت هرچی بیشتر اصلاح سبک زندگی رو بیشتر رعایت کنید قبلش کیفیت اسپرم و تخمک میره بالاتر و جنین های بهتری تشکیل میشه

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم خودش پیشنهاد خراش داد منم مبخواستم بگم انجام بده. باعث میشه لانه گزینی بهتر بشه. همه اینا ک ...

گلبرگم سلام خوبی عزیزم؟

الان بیمارستانم همسرم عمل کرد هم فتق داشت هم واریکوسل گرید ۳ شدید بوووود دعا کن برام عزیزم مرسی🤲💝

بچه ها من تو سیکل ای وی افم شنبه انتقال دارم ضخامت اندومترم با روزی ۴ تا استرادیول و ویتامین Eو ویتامینDو وکلی دارو دیگه شده ۸/۴ دکتر گفت ضخامت بالای ۷ واسه انتقال خوبه اما شرایط رحمت عالی نیست گریدcهست که دیگه بهتر از اینم نمیشه حالا نمیدونم چیکار کنم واسه شرایط رحمم اینی که دکتر گفته اصلا چیه؟؟کسی بوده مثل من؟

2731
گلبرگم سلام خوبی عزیزم؟ الان بیمارستانم همسرم عمل کرد هم فتق داشت هم واریکوسل گرید ۳ شدید بوووود دع ...

سلام عزیزم

الان پیامت رو دیدم

ان‌شاالله که همه چیز خوب پیش رفته باشه

اگر لایق باشم خیلی به یاد شما و همه منتظرا هستم

بچه ها من تو سیکل ای وی افم شنبه انتقال دارم ضخامت اندومترم با روزی ۴ تا استرادیول و ویتامین Eو ویتا ...

سلام عزیزم

بسلامتی

من گرید برای رحم نشنیده بودم نمیدونم چیه

اگر قراره انتقال بدی دیگه توکل به خدا ان‌شاالله همه چیز عالی پیش بره‌ . خدا بخواد هیچ کاری نشد نداره

سلام عزیزان وقتتون بخیر ببخشید من دیروز روز دوم انتقالم بود درد زیر شکم(تیر کشیدن) داشتم.ترشح سفید ابکی از چی میتونه باشه.

ضمنا جنین هام ۵ روزه بودن

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و و هو رب العرش العظیم 
2738
سلام عزیزان وقتتون بخیر ببخشید من دیروز روز دوم انتقالم بود درد زیر شکم(تیر کشیدن) داشتم.ترشح سفید ا ...

سلام عزیزم

به علائم هیچ توجهی نکن تا روز ازمایش

سلام عزیزم بسلامتی من گرید برای رحم نشنیده بودم نمیدونم چیه اگر قراره انتقال بدی دیگه توکل به خدا ...

مرسی عزیزمم دعا کنید برام 

حالا که از صبح گلو درد شدید گرفتم فردا هم انتقال دارم نمیدونم چیکار کنم خیلی نگرانم 

مرسی عزیزمم دعا کنید برام  حالا که از صبح گلو درد شدید گرفتم فردا هم انتقال دارم نمیدونم چیکار ...

حتما اگر لایق باشم. تو هم برام دعا کن

یعنی سرما خوردی؟ اگر علائم دیگه هم داری یه دکتر برو عصری

نگران نباش دختر. میدونی که استرس تمام زحماتت رو به باد میده. بدن فکرمیکنه تو شرایط بحرانی هستی که این حجم از هورمون های استرس ترشح شده. میگه پس الان وقت مناسبی برای بارداری نیست. و نمیزاره لانه گزینی بشه

توکل کن به خدا. فردا روز قشنگه. میری فندق هاتو میاری خونه ایشالا اگر صلاحت باشه برات میمونن

یکیم اینکه منز که تو استراحتم به پهلو هام هم میتونم بخوابم یا فقطبه پشت بخوابم؟ واقعا ادم کمرش میشک ...

استراحت چی منظورته عزیزم؟ بارداری؟

2706