2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 978710 بازدید | 118822 پست

@دیانا۲۴ عزیز من عضو جدید گروه قرمز ممنون میشم راهنماییم کنی

وزن ۱۰۴ هستش که با راهنماییهای پست اول بامداد خمار-کالری روزانه ۱۹۸۰ و فست ۵۰۰ درسته؟

شروع رژیم ۱۰/۱/۱۴۰۱ با وزن ۱۰۵ قد ۱۶۵                  هدف اول ۹۸💚هدف دوم ۹۳💚هدف سوم ۸۸-هدف چهارم ۸۳-هدف پنجم ۷۵
فست خیلی خوبه باشه چون یجورایی شک به بدنه به این روش میگن ۵/۲  اگر نمیتونی اشکالی نداره ...

1200 تا کالری دریافت میکنم ولی چون فست نمیتونم بگیرم دوبار در هفته 800 کالری میخورم 

20سالمه

چالش اول مرداد وزن اولیه 96.500  مهر به 82.800 رسیدمچالش دوم  وزن اولیه 82 .......وزن الان  77.900 .........وزن 21 آذر 76.850.........وزن12دی 75.650.....۲۶ دی 74.250 .......وزن 14 اسفند 72.900......۲۱اسفند 71.900 وزن فعلی 69

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی این مدل رژیم بله فست باید بگیرید اگه نمیتونید،۲۰۰ تا از کالری روزانت باید کم کنی. اینکه یه روز ...

باشه خیلی ممنون عزیزم

چالش اول مرداد وزن اولیه 96.500  مهر به 82.800 رسیدمچالش دوم  وزن اولیه 82 .......وزن الان  77.900 .........وزن 21 آذر 76.850.........وزن12دی 75.650.....۲۶ دی 74.250 .......وزن 14 اسفند 72.900......۲۱اسفند 71.900 وزن فعلی 69
💙🐦سلام.نوش جونت.خوب بود.🙋‍♀️ ترازویی که وزن اولیه رو باهاش کشیدی مبناست،منم ترازو خونه مادر شوهر ...

اهان پس فقط من تنها نیستم شما هم امتحان کردید اره منموترازو خودم مهمه برام ولی جالب بود 👌👌

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
2728
اتفاقا منم یک سرچ ریزه میزه کردم کلی ورزش اومد🤨 حیف که اینجا نمیشه لینک داد😩 حالا سر فرصت وقت بذ ...

مرسی عزیزم

اگر امکانش داری لینکش بذار کپیش میکنم پیدا میکنم

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
1200 تا کالری دریافت میکنم ولی چون فست نمیتونم بگیرم دوبار در هفته 800 کالری میخورم  20سالمه

کالری دریافتیت خیلی کمه

برای بقیه وزنت که بخوای کم کنی میری زیر ۱۲۰۰ که اصلا درست نیس

ممنون آخه صفحه اول گفتن وزن ضربدر ۲۰منهای ۲۰۰،من اونو حساب کردم ۱۲۰۰شد رژیم بدون فست میخوام بگیرم

میدونم عزیزم

ولی با کم کردن وزنت میری زیر ۱۲۰۰ کالری که اشتباهه

که بعد استپ میکنی و وزن کم نمیکنی

همون ۱۵۰۰ تا ببند

موفق باشی

عزیزم وزن هدف بستگی به سنت هم داره هر پنج کیلو کاهش باید از کالریت کم کنی

آها . خب من ۲۴ سالمه. قدم ۱۶۰ وزن الانمم ۶۳۲۰۰ هست

چقدر وزن هدف باشه!؟ همون ۵۳ خوبه؟ یا باید ۵۰ بشم!؟

@الیhassan    

عضو: گروه نارنجی تاپیک بامداد خمار....تاریخ شروع ۱ آبان ۱۴۰۰...وزن شروع:۶۷🙊...هدف اولیه: ۶۳ ...هدف بعدتر:۵۹ ... هدف  بعدترش:۵۶...هدف آخر :۵۳🤩👌🎉 
دوستانم‌بیایین ببینین‌چه اشی براخودم پختم 😢😢😢 گندزدم با این‌اش صبحونه.۱ونیم کف دست فطیر۲۱۱ میا ...

سلام عزیزم 

فکر نکنم کالری اش به این حد بشه 

من گاهی مواد رو جدا جدا حساب میکنم کالری خیلی کمتر از کالری که نوشته میشه 

مثلا یه کاسه اش من در میاد 280 تو مانکن میزنه 500

سلام به روی ماه تک تکتون😍😍😍 گزارش 8 آذر قصدم فست نبود ولی شد🙄 ناهار: خیار یک متوسط+سیب قرمز ی ...

وای سارایی چقدر کم غذا خوردی! 

کله گنجیشکی همون کباب ته ماهیتابه با سیب‌زمینی و گوجه ست؟ 

سلام به روی ماه تک تکتون😍😍😍 گزارش 8 آذر قصدم فست نبود ولی شد🙄 ناهار: خیار یک متوسط+سیب قرمز ی ...

💙🐦سلام عزیزم نوش جونت،خوب بود،دیه سه شنبه فست نباش آسیب میبینه بدنت.🙋‍♀️ورزشتم 🏃‍♀️🤸‍♀️آفرین.

تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ....                       
2706