2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 978285 بازدید | 118822 پست
سلام عزیزدلم خوبی گلم 🤩 ممنونم عالیم❤ واااای دختر این فوق العادست👏🏻👏🏻👏🏻😍 مهم کم شدنه سایزه ...

عزیزمی فاطمه جون.

پس خوبه خداروشکر مشکلی نیست.

آره چون واقعا کاملا از لباسامم حس میکنم که برام آزاد شدن فقط نگران بودم.

چشم عزیزم حتما این کارو میکنم.💕⚘😘

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزدلم خوبی گلم 🤩 ممنونم عالیم❤ واااای دختر این فوق العادست👏🏻👏🏻👏🏻😍 مهم کم شدنه سایزه ...

فقط اینکه فاطمه جون من دیروز دوز دوم واکسنمو زدم. 

کی میتونم ورزش کنم؟

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
سلام آتنا جون خوبم خداروشکر ❤️ نه والا خبر ندارم خودمم هم خیلی نگرانشم هم دلم تنگ شده براش 😔

منم خيلي دلم تنگ شده

چقدر خوب بود تاپيك قبلا هيشكي ديگه نمياد 

الهه بود يه حالو هواي ديگه داشت

چقدر كيف ميداد با چالشاش رژيم ميگرفتيم

🥀🌈
2728
خیلی خوب بودی دختر باریکلا👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🥳🥳 من ک روز فست واکسن زدم و کالریشماری نکردم دیروزم همی ...

واکسنت مبارک😍😍

بعد واکسن چند روز 

برای ورزش به خودت استراحت بده

برای رژیم هم زیاد به خودت سخت نگیر عزیزم

@فندق_فسقلی    

سلام عزیزم دیشب نت نداشتم گزارش بدم

صبحونه ی کف دست نون لواش و نصف قاشق املت😤(حالم بهم میخوره از املت ولی چون پسرا دوست دارن مجبورم همش درست کنم براشون)

میان وعده هم یه نارنگی 

ناهارم ی نون تست فقط خوردم واما بعد😑انار+خرمالو+دوتا دیری+نصف لیوانم شیر

شامم مجبور شدم پلو بخورم دوکفگیر و ۵قاشق قیمه بدون سیب زمینی ۳قاشق هم‌ماست😘

بعدشامم گردو و ۱۰تا بادام خوردم کالری‌مجازم ۱۵۰۰تا مصرفی هم همون‌حدود شد ولی بشدت حس سیری و خفگی داشتم

@فندق_فسقلی    عزیزم گزارش امروزمم میفرستم‌چون شب نت ندارم😘صبحونه ۳کف دست نون خوردم با ۱سهم پنیر

میان وعده:چای+دیری+هویج و خیار+۱۰تا بادام

ناهار ۴کف دست نون و ۳قاشق قیمه

میان وعده:یه بستنی یخی ک کالریش روش زده ۵۷تا😅

شامم سوپ جو😘و میوه امیدوارم طبق برنامه پیش برم

2706