2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 976726 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من دارم از نصف روز تعطیلاتم استفاده میکنم کتاب صوتی  اثر مرکب و گوش میدم .‌‌جالبه واقعا  

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
بزن سوپ ورمیشل ،، نوش جان

مرسی عزیزدلم.

💙قد۱۶۵ووزن شروع۷۰... وزن هدف بعدازتثبیت۶۳ تاریخ شروع۱۴۰۰/۷/۱۹   اولین کاهش یک هفته بعد:۶۷/۶۰۰....کاهش دوم طی۱۴روز۶۶/۲۰۰....کاهش سوم۶۵/۳۰۰......💚صعودبه گروه سبز💚
2720
بزن سوپ ورمیشل ،، نوش جان

عزیزم ورمیشل بامرغ بزنم یاخالی ورمیشل؟؟؟باآب مرغ پختمش

💙قد۱۶۵ووزن شروع۷۰... وزن هدف بعدازتثبیت۶۳ تاریخ شروع۱۴۰۰/۷/۱۹   اولین کاهش یک هفته بعد:۶۷/۶۰۰....کاهش دوم طی۱۴روز۶۶/۲۰۰....کاهش سوم۶۵/۳۰۰......💚صعودبه گروه سبز💚
بچه ها من دارم از نصف روز تعطیلاتم استفاده میکنم کتاب صوتی  اثر مرکب و گوش میدم .‌‌جالبه واقعا& ...

تو بخش اول عادت های روزمره و غذایی سه نفر و مقایسه کرد . یکی شون فقط دویست کالری کم کرد و دو هزار قدم بیشتر راه رفت . روزی ده صفحه کتاب خوند . و نیم ساعت در صبح به پادکست گوش داد . اما استمرار داشت . گام های کوتاه اما همیشگی . مثل همین که میگیم سبزیجات و میوه رو بیار تو غذای روزانه . هشت لیوان آب بخور . نیم ساعت ورزش کن اما هر روز . 

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
2714

گزارش روز فست 

@banoye_emarat_aynaz   سلام آیناز جوونم

@بادام_زمینی   سارا جون اینم فست من، ماله شما چطور پیش میره؟

وعده اول    موز و خرمالو 

وعده دوم   تخم مرغ اب پز یکدونه + نصف گوجه +یک برش پیتزا سبزیجات کم پنیر + آب میوه (گریپ‌فروت +پرتقال) 

مصرفی 550

مجاز 500

پیاده روی مسیر همیشگی (6 کیلومتر)   

گزارش روز فست    @banoye_emarat_aynaz   سلام آیناز جوونم @بادام_زمینی   س ...

به به چه فست خوبی😍😍

آفرین به گلتا خانم👏👏

منم تا الان خوب پیش رفتم

از صبح خاکشیر چای سبز، 3 تا خرما و یک تیکه کوچیک سینه مرغ خوردم شام هم تخم مرغ آبپز میخورم

الانم هوس کردم گوجه نمک بزنم بخورم😆

مجموع همه اینا میشه 294

فعالیت هم 50 مین رقص  

گزارش روز فست    @banoye_emarat_aynaz   سلام آیناز جوونم @بادام_زمینی   س ...

از الان دیگه چیزی نمیخوری تا فردا ؟

2706