2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979516 بازدید | 118822 پست
🤣🤣🤣🤣🤣 خوبی دختر گزارش شب نمیدی رژیم خوب پیش میره اووف👌👌👌

ایناز جون من دیشب گزارش دادم😅🤔🤔🤔ندادم؟

واقعا خیلی خیلی ممنونم خودم اصلا اراده نداشتم چشمم یهویی خورد به تاپیک ولی واقعا یه تغیر بزرگ شد تو زندگیم😍😍💐🌹

گروه آبی♡ قد=۱۵۱    وزن فعلی=۵۶    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من حساب نمیکنم جدیدا مادر شوهر پایینه🤣🤣نمیدونم تا حالا چیزی نگفتن قبلشم عموی شوهرم بودن هم ندیدم ...

مادر شوهر راحتی پس 

من خیلی طناب دوست دارم میگم همسایه پایین گناه داره 

البته الحمدلله همسایه خوبیه گاهی ورزش پرشی میکنم چیزی نگفتن اما خودم خیلی رعایت میکنم 

حدودی در نظر نمیگیری؟ 

آخه من خیلی دوست دارم بدونم با این قدرتیا چقدر کالری مصرف میکنم اما کالریشو نه کرفس داره نه زیره 😒

.‌
2731
مهم اینه دوباره استارت زدی و‌پشت گوش ننداختی عزیزم💋

قربونت برم پروانه جون⚘😘

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2738

@banoye_emarat_aynaz   سلام عزیزم برنامه ۵مهر من 

صبح ۳کیلومتر پیاده روی ناشتا یک لیوان خاکشیر باگلاب بدون شکر

صبحانه:۲عدد نیمرو+نصف کف دست بربری+ ۱عددخیارشور+نیم گوجه+۷زیتون+آبجوش و پودر زنجبیل و دارچین(کالری۳۴۵)

میان وعده صبح:۱عدد خرما+۱عددشیرینی کشمشی+۱لیوان چای سیاه+۱عدد موز(کالری۱۹۷)

ناهار نخوردم

عصرانه : دمنوش چای سبز+دمنوش

شام:یک پیاله کوچک آش رشته+اسیخ کباب کوبیده+۳تاگوجه کبابی+اقاشق ماست+الیوان دوغ+۱کف دست نان سنگک(کالری۶۲۱)

کالری مجاز۱۱۰۰......کالری مصرفی ۱۱۶۳

آب قبل شام زیاد خوردم ....قرص بیوتین خوردم.....نیم ساعت بعد شام ۱۵دقیقه پیلاتس باگوشی و پلانک ۲۰ تا و ۲۰ تا دراز نشست +قبل خواب چای سبز .و دمنوش ریز میوه بعد شام خوردم (درضمن ساعت ۷:۱۵شام خوردم ) چون زود میخوابم گزارش و زودتر میفرستم چون صبح ساعت ۶ میرم پیاده روی بااجازه💪💪💪💪🙏ممنون ازشما آیناز جان

2706