2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979480 بازدید | 118822 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم

صبحتون بخیر💙 من رژیم هستم زیر نظر دکتر ولی برای انگیزه بیشتر میخوام کالری شماری انجام بدم قدم ۱۶۰ و وزنم ۶۳ 

ورم معده شدید دارم که همین باعث افزایش وزنم شده از لحاظ سایز بدنی ۳۶  ۳۸ هستم اما شکمم باد کرده و دور شکمم ۱۰۰ شده رژیمی که دارم توی ۱۰ روز ۱ کیلو کم کردم به خاطر ورم معده (دکترها گفتند بالن بزنم) با این شرایط میتونم کنارتون باشم؟

لطفا برای پدرم یک صلوات بفرستید زودتر خوب بشه خواهش میکنم
2731
سلام وزن اولیه65 وزن هفته گذشته 62200 وزن این هفته 61400 800 گرم کاهش چقدر جون میکنه بیاد پایین ...

سلام عزیزم کاهشت خیلی خوبه 

اگه هفته ای یک کیلو نیم کاهش داشته باشی حتما بدنت صدمه میبینه 

درضمن عجله داری بری تثبیت همه چی بخوری؟😂😂

تثبیت از رژیم سخت تره چون باید وزنتو حفظ کنی😉

سلااام دختر کجایی تو . الهی بلا به دور .‌‌‌‌‌مقوی غذا بخور کرونا خیلی ضعیف می‌کنه  

😓سلام والا تا حد امکان رعایت کردم 

بیشتر بخاطر  مشکلات  اگه چیزی کم نکردم ی روزایی ک اذیتم پرخوری عصبی میگیرم بعد پشیمون میشم دلم میخاد فرار کنم برم جایی دست هیچکی بهم نرسه فقط جراتشو ندارم 🥺

این نیز بگذرد🖤
2738
یکم بهترم 👌 نوش جونت😍

خداروشکر😘😘😘

مرسی عشق جااانم

چالش اب قبل غذا💧💧💧💙 سرگروه آبی 💙💙💙💙 مفتخر باشین که یه خانم بااراده در کنار شماست😁😃😍 مهر ماه 99 استارت زدم برای تناسب اندام💪 با وزن 89 🙄😑 اما....... تونستم با کمک راهنمایی های بامداد خمار و سرگروه های عزیییزم🤩 فروردین 1400 وزنمو به 66 برسونم💪 بعدم برای استراحت تثبیت رفتم😁 شهریور 1400 استارت میزنم کاهش وزن رو با وزن 69 تا به مطلوبم برسم حدودا 62💪😃😘 من میخوام پس میشه شمام بخواین تا بشه💪😊
@آسنات99    ‍  سلاااام خانومای گل امشب تصمیم گرفتم به جمعتون اضافه بشم😍🤭 وزنم من ...

سلام عزیزدلم خوووش اومدی😍😍😍😍😍😍😍

ماشالله بقول خودت وزن و قدت ایده اله💙🤩

ی نکته بگم

چربی دور شکم و پلو تو شرایطی مثه شما از چند موردی

اول ک زایمان تاثیر داره داشتی؟؟

دوم شبا کربو خوردن مثه ماکارونی و برنج؟؟

و تحرک کم

ورزشت در چ حاله؟؟؟

چالش اب قبل غذا💧💧💧💙 سرگروه آبی 💙💙💙💙 مفتخر باشین که یه خانم بااراده در کنار شماست😁😃😍 مهر ماه 99 استارت زدم برای تناسب اندام💪 با وزن 89 🙄😑 اما....... تونستم با کمک راهنمایی های بامداد خمار و سرگروه های عزیییزم🤩 فروردین 1400 وزنمو به 66 برسونم💪 بعدم برای استراحت تثبیت رفتم😁 شهریور 1400 استارت میزنم کاهش وزن رو با وزن 69 تا به مطلوبم برسم حدودا 62💪😃😘 من میخوام پس میشه شمام بخواین تا بشه💪😊
مبارک باشه عزیزدلم ❤️❤️❤️❤️❤️

سلااام نازی جووونم خوبی؟؟؟

لایککککککککککک

جییییغ😍😍🤣🤣🤣

سلام عزیزدلم خوووش اومدی😍😍😍😍😍😍😍 ماشالله بقول خودت وزن و قدت ایده اله💙🤩 ی نکته بگم چربی د ...

آینازی چقدر سرگروهی بهت میاد کلک💋♥

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
سلام خوش اومدی نگران نباش حتما میتونی پسرت هم خداروشکر بزرگه و اذیت نداره فقط اندازه کالری مجاز که ...

ممنونم عزیزم ... کالری مورد نیاز مامان شیرده استفاده کنم یاومعمولی؟؟

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
@aliiiii     @سایه_71     @banoye_emarat_aynaz     @dokhtare_ ...

سلام عزیزم کاهشت مبارک👌👌👌💙💙💙💪💪💪💪

2706