2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979370 بازدید | 118822 پست
سلام،چند تا پست خوندم برای شیرتون بود،ی پیشنهاد دارم،ی هفته اجرا کنید،ایشالله نتیجه بگیرید. یک ...

سلام ممنونم گلم 

یدفعه دوستمم پیشنهاد داد درست کردم خیلی خوب بود ولی دیگ نرسیدم والا😷حتما دوباره درست میکنم ممنون

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز میخوام برای اولین بار فست بگیرم🥺 انشالله از پسش بر بیام  بعد از ساااااالها میخوام فست ...

حتماموفق میشی😊

گروه قرمز       وزن اولیه۹۰/۸۰۰ قد ۱۶۰   وزن هدف ۶۰                                              
2731
سلامتی عزیزم  مادر بزرگ عزیزم فوت کرد 😔😔😔  حالم خوب نیس

سلام عزیزم ان‌شاالله خدا رحمتشون کنه و به خانواده محترمتون صبربده🖤🖤🖤🖤🖤

❤️👨‍👩‍👦‍👦❤️خدایا خودت مراقب عزیزان باش🤲.💖.🤲 کاهش وزن1400.2.15💙قد 167💙وزن شروع68.5❤️وزن این هفته20. 3💙 65.5💙 وزن این هفته4.5💙64.5💙وزن این هفته20. 4💙63.5💙 وزن این هفته27. 4💙63💙وزن این هفته.5.3💙62💙وزن این هفته17. 5😢62💙. وزن هفته6.7. 61💙  وزن هفته28. 6. 60💚صعود به گروه سبز🥰وزن هفته7.18. 59💚         وزن هدف55                      گروه ابی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙         گروه سبز💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
سلامتی عزیزم  مادر بزرگ عزیزم فوت کرد 😔😔😔  حالم خوب نیس

تسلیت میگم آبجی، روحشون غرق رحمت الهی باشه.🖤🖤براشون فاتحه میخونم.🖤

تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ....                       
سلام ممنونم گلم  یدفعه دوستمم پیشنهاد داد درست کردم خیلی خوب بود ولی دیگ نرسیدم والا😷حتما دوب ...

چون برای خودته،یکبار برا چند روزت،زیاد درست کن و بزار یخچال،آماده باشه.بچه داری وخ نمیکنی تازه به تازه بخوری.بخور نتیجه بگیری ایشالله،جوجه تازپتم ببوس.

من خودم برای روزهای پریودیم کاچی زیاد میپزم،میزارم یخچال کم کم،میخورم ازش.

تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ....                       
2738
چون برای خودته،یکبار برا چند روزت،زیاد درست کن و بزار یخچال،آماده باشه.بچه داری وخ نمیکنی تازه به تا ...

سلام خوبی گلم؟

عزیزم اسنات جان همیشه اینجوری دیر جواب میدن؟

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
@آسنات99     سلام عشقم‌ چند روز  نتونستم کالری شماری کنم. ولی سعی کردم رعایت کنم. ...

سلام عزیزم کاهشت مبارکککک وپایداررررعالی بودی 😍👏👏👏👏👏👏👏👏💃🎊🎇🎆💃💃💃🎇💙🎊🎇🎇🎊🎉🎉🎉🎉💃💃👏💃💃💃💃💃💃💃

سلام عزیزم منم 2هفته است رقیبم رفته نیست😔😔☹️ من 62 هستم هدفمم 55 هست البته این 2هفته 62 موندم😢� ...

سلام عزیزم انشاءالله این هفته کاهش خوبی داشته باشی 

پس بیا رقیب بشیم برای انگیزه بیشتر😍

من امروز فست هستم 

2706