2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 978575 بازدید | 118822 پست
نه سالشه به نظرت کوچولو نیست؟

چرا ریزه میزه س😁

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانمای با اراده کاهشاتون مبارک و پایدار 

من ۸۲.۹۵۰ بودم این هفته شدم ۸۲.۵۰۰ البته زیاد رعایت نکردم انشالله هفته اینده کاهشم بهتر بشه  

@آسنات99    

عضو گروه بنفش 💜💜وزن اولیه 85..وزن این هفته۴۰۰/۸۲ وزن ه
2728
مرسی عزیزم  با اراده جان مبارکه وزن جدیدت بریم که هفته بعد هم کاهشی باشیم 💪💪💪💪

حتما داریم😁

گروه قرمز       وزن اولیه۹۰/۸۰۰ قد ۱۶۰   وزن هدف ۶۰                                              
سلام خانمای با اراده کاهشاتون مبارک و پایدار  من ۸۲.۹۵۰ بودم این هفته شدم ۸۲.۵۰۰ البته زیاد رع ...

خیلی خوبه همین که استپ نیستی خوبه ایشالله هفته بعد بهترم میشه

@آسنات99    

@فندق_فسقلی    

سلام خوشگلای من خوبید 

من  دیروز فست نبودم چون تازه شروع کردم سخت بود برام 

پریود شدم ۳ روزی میشه 

امروز وزن کردم با وجود اینکه درست رعایت نکردم. 

صبحونه هم ۱ لیوان شیر و خرما  خوردم اب هم خوردم 

دستشویی هم نرفتم  وزنم شده ۶۷/۸۰۰    بنظرتون از این وزن کم کنم برای  اینکه صبحونه خوردم  گلاب بروتون دستویی هم نرفتم؟؟؟؟؟ 

وزن  شروع ۶۸/۵۰۰ 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها هر کس اطلاعات داره کمک کنه

مچ دستم خیلی درد  داره‌ورزشای بازو انجام میدم بیشترشون به مچم فشار میاره بدتر میشه .شما نمیدونین چه ورزشی انجام بدم برا بازوهام که به دستم فشار نیاد نتیجه هم بده؟

@آسنات99     @فندق_فسقلی     سلام خوشگلای من خوبید  من  دیروز ...

سلام دوستم 😍😍

چون الان پریود هستی وزنت کاذب هستش و ترازو بیشتر از وزن اصلیت نشون میده گلم 

ان شاءالله هفته آینده وزن اصلیت مشخص میشه 

وزن شروع😔:۷۰     قد :۱۵۴          وزن هدف🎖:۵۵    شروع🌺:چهارم بهمن  ۱۳۹۹   من میتوانم🤩💪           کاهش 😍 ۷۰ _ ۶۸/۶۰۰ _۶۷/۹۰۰ _۶۶/۳۰۰ _۶۵/۶۰۰                    ۶۴/۹۰۰_ ۶۴ _۶۳/۵۰۰_ ۶۳ _ ۶۲/۲۰۰                        ۶۱/۸۰۰_ ۶۱ _  ۵۹/۸۰۰              ۱۴۰۰/۲/۲۶     از گروه نارنجی🧡 صعود به گروه سبز 💚   😍              هدف دوم   🎖۵۴                                                  ۵۸/۸۰۰  -  ۵۷/۸۰۰ -   ۵۶/۲۰۰ -   ۵۵/۴۰۰  -  ۵۵/۲۰۰      وزن     ۵۴                            ۱۴۰۰/۴/۲۷                   صعود به گروه طلائی 💛            به هدفم رسیدم 🎖🎖🎖🎖🎖💃💃💃💃🥰🥰🥰خواستن توانستن است خدایا شکرت 🙏🙏🌹🌹                                          
سلام برهمه انشالله همگی کاهش های فوق العاده داشته باشین  وزن اولیه:۹۳.۸۵۰ وزن امروز:۹۳.۳۰۰🙂 ...

سلام بر تو ای بانوی زیبا😍

کاهششت مبارک 🎊🎊🎊✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻👏🏻👏🏻👏🏻

دیدی بالاخره جواب داد😍😍😍😍

به حکمتش دل بسپار 🌿
@فندق_فسقلی     ای وای بالاخره تونستم تگت کنم عزیزم💃💃💃💃 وزن هفته قبل ۷۴۴۰۰ ا ...

عزیزم مگه تگ نمیشدم؟😅

واااای کاهشت مبارک😍😍😍🎊🎊🎊🎊🎊✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻

نه بابا😂😂😂😂😂😂😂😂

به حکمتش دل بسپار 🌿
@فندق_فسقلی     @tata131089     @مامی_خوشگل     من با وجود پری ...

فکر کنم هفته پیش بیشتر بودی؟

آفرررررررررررررین قشنگم😍😍😍😍😍👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

پیش ب سوی مانکن شدن بریم تا آخررررررش💃🏻🐥🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706