2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 978599 بازدید | 118822 پست
۱ لیوان شیر و دوتا خرما بهتره ولی چرا انقد کم.

عزیز دلم چون دارم دیر میخورم، اینو انتخاب کردم که سبک باشه. طبق تجربه ی قبلیم، اینکه شام قبل از ساعت 9 شب خورده بشه، خیلی در لاغر شدن موثره.

برای اینکه گرسنم نشه، میان وعده ی عصرم را بیشتر مصرف کردم و عمده ی کالری مربوط به شام را انتقال دادم به میانوعده عصر. خیلی چیز میز خوردم عصر. البته در حد مجاز کالری

شیر و خرما که بخورم ، مجموع کالریم برای امروز میشه 1400 که دقیقا کالری مجازم همین 1400 هست

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کیا توخونه استپ ورزشی دارن؟؟خوبه میخام بخرم توی باشگاه کلی باهاش ورزش میکردیم

@آسنات99    عشق دلم دوستمون در مورد step ورزشی سوال داره. اگه میشه لطفا راهنماییش کن 😘😘

عزیزم آسنات جان را تگ کردم که راهنماییت کنن

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
ورزش: _______________ ۶۰۰۰ قدم پیاده روی ۵۰ضربه به باسن ۵۰ زانو بلند ۵۰ ضربه پا به پهلو چپ ۵۰ ...

سلام عزیزم. من یه سوال داشتم، ضربه به باسن و پا یعنی چی و چجور انجام میدی؟ 

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
سلام و عرض ادب 🥰😇 من قدم ۱۶۱ وزنم ۶۰ یکم شکم درآوردم سایز کمرم شده ۴۰‌ ۳۸بودما  الآن می ...

سلام عزیزم. خوش اومدی

گلم می بایست دو صفحه اول تاپیک را دقیق و کامل بخونی. بامداد جان کامل همه چیز را توضیح داده. بعد شروع کن. سرگروهت هم مشخص کن و طبق توضیحات عمل کن. هر سوالی پیش آمد، سرگروه را تگ کن و بپرس

سلااام رفقااا ♥️🌸🧚🏻‍♀

همگی خسته نباشید 😍💪🏻💎

روز دوم چالش ۱۴۰۰/۴/۲

کالری روز: ۱۳۰۰ کالری

ورزش: امروز ورزش نکردم

موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شود

همان هایی هستند که توسط افراد عجول رها شده اند📜✨

سلام خانمهای گل من مامان علی جون هستم وزن الان 65.5 و قد 166 میخوام به 55 برسم به کمک و انگیزه شما ...

سلام گلم خودتو با كسيمقايسه نكن 

متابوليسم بدن هر كسي با ديگري متفاوته

كار خودتو بكن  و ادامه بده افرين💗

ممنونم عزیزم من متوجه رنگ گروها نشدم شایدم با دقت نخوندم

گلم اگر با دقت بخونی، متوجه میشی. 15 دقیقه که وقت بذاری، کامل توضیحات دو صفحه را متوجه میشی. بر حسب میزان اضافه وزنت و مقدار وزنی که میخوای کم کنی، رنگ گروهت مشخص میشه

🤸‍♂️🏋️‍♀️🤾‍♀️🤸‍♂️🏋️‍♀️🤾‍♀️⛹️‍♀️🤸‍♀️🤾‍♀️🏋️‍♀️⛹️‍♀️ ورزشکاران دلاوران، بفرستین بیاد ورزشات ...

سلام گلم 

چالش شكم ٤٠٠ سوزيده

چالش ران ١٠٠ سوزيده

سلام خانمهای گل من مامان علی جون هستم وزن الان 65.5 و قد 166 میخوام به 55 برسم به کمک و انگیزه شما ...

و يك نكته  ديگه اينكه الان وزن شما بالا نيست وزنتون خوبه و درصد چربي بالايي نداريد براي همين بدن مقاومت ميكنه تو كاهش وزنتون چون چااااق نيستي

ولي اون دسته از ادمايي كه چاقن و چربيزياد داره بدنشون زياد كم ميكنن

2706