2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979292 بازدید | 118822 پست

سلام گلها

من قدم۱۶۵وزنم ۷۲ هدفم ۶۵کسی هست رقیب شیم؟!!

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گزارش امروز  صبحانه :قهوه۵۰کالری  ناهار :ماست۱۵۹کالری عصرونه:گیللاس و هندوانه‌ وشیر گوس ...

سلام عزیزم😍

گلم سعی کن صبحانه وناهارت کامل و بهتره شام سبکترباشه👌ورزشت هم عالی بودی فقط همش هوازی بودمادربهتره یه بخشش روقدرتی کارکنی💪💙

2731
دوستان من الان ۶ماهه با تاپیک رژیم گرفتم حدود۱۲کیلو کم کردم.ولی الان همه که تشویقم کردن و گفتن عالی ...

باریکلااااا داری شما واقعاً عزیزم😍👌

حالاکه تشویق شدی بایدبیشترتلاشت روکنی که عالیتررررررربشی تومیتونی گلم برای تشویق دیگران نه برای خودت برای بدنه گناهیت تلاشت روبکن،خدانکرده  وزنت اضاف نشه وتلاشت دودبشه💪💙ببینم یکشنبه چه میکنی منتظرما😍بایدبه هدفت برسی💙

شما روزی چند کالری میخوری من حساب کردم روزی۱۴۰۰باید بخورم من روال عادی ۱۲۰۰شایدم کمتر میخوردم اما ال ...

عزیزم واسه من زده ١١٢٥ تا فکت کنم کم زده حالا احتمالامنم بیشتراز١٢٠٠ نمیتونم بخورم

2738

سلام خوبین؟ 

دوستای خوشگل من 

این چند وقت خیلیییییی یه موضوعی ذهنمو درگیر کرده 

دقیقا از بعد زایمانم

دوستان قدیمی تر در جریانن که من 2 سال و یک ماه اقدام بودم تا بعد از مشکلات و سختی ها باردار شدمو دخترمو سالم بغل گرفتم که مهر میشه 2 سالش دیگه. 

از قبل اینکه باردار بشم به خاطر سختیایی که کشیدیم با شوهرم هم نظر بودیم که 6 ماه بعد زایمانم دوباره اقدام کنیم برای بچه دار شدن ولی به خاطر مشکلات جسمی (دیسک کمر و... و با توجه به حرفهای دکترم گفته بود که مانعی برای بارداریم نیست فقط ممکنه نسبت به بقیه تو بارداری کمر درد بیشتری احساس کنم) و اقتصادی و سختییییی بزرگ کردن بچه پشیمون شدیم

ولی الان دوباره این موضوع ذهنمو درگیر کرده

شرایط الانم:

تو کشور غریب دست تنها با شغلی که همسرم داره اینجا خیلی نمیتونه همراهم باشه و اکثر کارا رو خودم تنهایی انجام میدم

دخترمم به حرف اومده، از شیر و لالاییی روی پاگرفتمش فقط مونده پوشک

فعلا به خاطر خرید ماشین و وام و.... یکم از لحاظ مالی تو مضیقه هستیم (خرج مهدکودکی که قراره دخترم بره و شاید دانشگاه رفتن دوباره من و...... هم از الان جلو جلو در نظرگرفتیم) 

حالا به نظرتون اصلا صلاح هست که من به بچه دوم فکر کنم؟ اگه آره از الان برای کی برنامه ریزی کنم؟ 

اگه نه هم که دلیلتونو بگید

و اینم بگم تا به اندام ایده آلم نرسم دوست ندارم باردار شم. 

@sepiiiiiideh  

@آسنات99  

@زی_زی_گولووو  

@فندق_فسقلی  

و بقیه دوستان 

منم رقیب میخوام 79 باقد170هدف 65 اگه کسی هست یاسراغ داره خوشحال میشم...

هم قد و احتمالا هم وزن و تقریبا هم هدفیممممم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
سلام خوبین؟  دوستای خوشگل من  این چند وقت خیلیییییی یه موضوعی ذهنمو درگیر کرده  دق ...

مائده جون بنظرم نازگل و از پوشک بگیر و یهورده وزنتو بیار پایین بعدش ب امید خدا دوباره اقدام کن

مزایاش خیلی بیشتره اونجا تا اینکه بخوای اینجا باردار بشی

اول اینکه از لحاظ اقامتی بنفعتون میشه بعدشم حتما اونجا درآمد بیشتره از هزینه هاس واسه همین بنظرم مخارج بچه دار شدن براتون کمتر میشه تازه همه ی اینا بکنار فاصله ی سنی بچه ی دوم اگه کمتر باشه بنظرم واسه نازگل و خودت بهتره هم بازیه خوبی برلی نازگل میشه و خودتم الان حوصلت بیشتره برای بچه داری 

بازم خودت بشین رو ی کاغذ منافع و معایب اینکارو بنویس ببین کدوم طرف سنگین تر درمیاد😆😆

من خودم انشالله اگه خدا بخواد امسال اقدام میکنم تا ببینیم خدا چی میخواد ولی بنظرم شرایط شما خیلی خوبه تا اونجایید استفاده کن ننه😆😆

سلام خوبین؟  دوستای خوشگل من  این چند وقت خیلیییییی یه موضوعی ذهنمو درگیر کرده  دق ...

مائده جان بچه دوم بنظرم لازمه.... بخاطر اینکه اولی گناه داره تنها باشه البته نظر منه

بچه پشت سرهم خعلی سخته البته تا نهایت سه سالگیش

اگه خودت خونه باشی و کار بیرون نداشته باشی میتونی از پسش بربیای ولی دور خونه و کدبانوی رو باید خط بکشی چون واقعا نمیشه... با اخلاقی که ازت سراغ دارم اینو گفتم چون میدونم حساسی

ولی بعد از اینکه بچه دومی مهدکودکی شد دیگه کیف عالم مال تو هس... بچه های من 18 ماه فاصله دارن... یعنی پسرم نه ماه بود باردار شدم.. ولی از سختی هاش هیچی نمونده جز خاطره... الان همش میگم بچه شیر به شیر چه نعمتی هس... الان جایی میریم پارک و اینا من و شوهرم خوووشیم اونا برا خودشون بازی میکنن الان جفتشون مدرسه ای هستن. باز خودت سبک سنگین کن ولی اینو در نظر بگیر که همش چندسال اول سخته

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
مائده جون بنظرم نازگل و از پوشک بگیر و یهورده وزنتو بیار پایین بعدش ب امید خدا دوباره اقدام کن مزای ...

سپیده جون ما اینجا حقوقمون 1000 یورو هستش

ولی چون وام گرفتیم برای خرید ماشین از این ماه به مدت 8 ماه 500 یورو از حقوقمون کم میشه

واسه همین خیلی تو این 8 ماه نمیتونیم پس انداز کنیم و چون یه سری خرج های اولیه مثل پوشاک برای 3تاییمون و لوازم ضروری برای نازگل داریم نمیتونم الان بهش حتی فکر کنم

و اینکه حتما باید لاغر شم کم کمش 60 کیلو بشم و شکمم کوچیک بشه حتما و یه مدتی تو تثبیت باشم تا زرتی وزنم باز بالا نره تو بارداری

و یه مساله دیگه اینکه داشتم فکر میکردم از 3 سالگی نازگل اقدام کنم

و در اخر هنوز به شوهرم هیچی در این مورد نگفتم چون خیلی درگیری ذهنی داره فعلا

نمیدونم از این دغدغه ام بهش بگم یا نه

2706