2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 978702 بازدید | 118822 پست
سلام خسته نباشید  کاهش ۸ تا ۱۰ کیلو وزن چقدر زمان میبره تقریبا با کالری شماری؟   @آسنات9 ...

ببخش که من میگم

اگر دقیق باشه و بع ورزش هفته ای یک کیلو

البته هفته اول و دوم چون تازه شروع کردی بیشتر از یک کیلو کم میشه

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
ببخش که من میگم اگر دقیق باشه و بع ورزش هفته ای یک کیلو البته هفته اول و دوم چون تازه شروع کردی بی ...

ممنون گلم که ج دادی

ورزش :فقط حلقه میزنم .و ۱۵ دقیقه ورزش با اپلیکیشن

یعنی ۸ کیلو در ۸ هفته کم میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام خوش آمدی خانمی فعلا سرگروه نارنجی نیستن. هر سوالی داری میتونی سرگروه های دیگه را تگ کنی🥰

خیلی ممنونم عزیزم⁦♥️⁩⁦♥️⁩ 

ان شاالله حاجت روا بشی گلی اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️⁩⁦❤️⁩

زنده باشی و سلامت عزیزم

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
عزیزم نیستن یمدت میتونی گروه بنفش یا زرد تگ کنی

خیلی ممنونم عزیزم⁦♥️⁩

ان شاالله حاجت روا بشی عزیزم⁦♥️⁩⁦♥️⁩

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️⁩⁦❤️⁩

زنده باشی و سلامت گلی

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
خیلی ممنونم عزیزم⁦♥️⁩⁦♥️⁩  ان شاالله حاجت روا بشی گلی اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦ ...

خواهش میکنم عزیزم😍😍

ممنون از دعای قشنگت❤❤

انشاءالله شما هم حاجت روا و عاقبت بخیر بشی.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦.🌺

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
خواهش میکنم عزیزم😍😍 ممنون از دعای قشنگت❤❤ انشاءالله شما هم حاجت روا و عاقبت بخیر بشی. اللهم صل ...

خیلی ممنونم عزیزم⁦♥️⁩⁦♥️⁩😍⁦♥️⁩⁦♥️⁩

ممنون گلم که ج دادی ورزش :فقط حلقه میزنم .و ۱۵ دقیقه ورزش با اپلیکیشن یعنی ۸ کیلو در ۸ هفته کم میش ...

نظر شخصی منه حلقه خوب نیس

ورزش سعی کن روزی نیمساعت انجام بدی و کم کم بیشترش کنی

قدرتی باشه بهتر جواب میگیری

بله میشه ۸کیلو ۸هفته

سلام دوستان من اومدم با گزارش ناسالم 🤕

سحری ۱ لیوان ماکارنی وسالاد 

افطاراب ولرم و لیمو دوق غ مسقطی ۲ خرما ۲ چای

شام ۳ تکه پیتزای خودم پز پر ملات نصف لیوان نوشابه 

بعد شام هندوانه دو برش متوسط

مجاز۱۹۰۰

مصرفی ۱۸۵۶( ولی حس میکنم ۳برش پیتزا بیشتر ازکرفس میشه )

اب ۷لیوان 

نیم ساعت پیاده روی آرام با خانواده 

@دیانا24    

@گلعنبر    

@الیhassan    

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
سلام دوستان من اومدم با گزارش ناسالم 🤕 سحری ۱ لیوان ماکارنی وسالاد  افطاراب ولرم و لیمو دوق ...

میدونی چیش جالبه 

خودمونم اعتراف میکنیم 😂

نوش جونت ولی عضله بشه تو جونت چربی نشه

2706