2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979538 بازدید | 118822 پست
@بی_تو_مهتاب_شبی_باز      بیا اینجا خانومی

آمدم. خوندم صفحات اول رو... حالا باید چیکار کنم؟ سرگروه آبی کی هستش؟ 

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

@بامدادخمار     سلام عزیزم . مرسی بابت تاپیک خوبتون . من هم کاهش وزن از ۷۰ به ۵۴ داشتم . ولی پوستم مخصوصا قسمت سینه افتادگی پیدا کرده و ترک خورده . شما هم همین مشکل رو داشتین؟؟ باید چیکار کنم ؟ ممنونم 

@mary2772    ماری خوشگلم نکنه من برمیگردم کمتر از تو کم شده باشم؟؟؟ عمرا تو رقیب سرسخت ...

سلام الاهیدا جونم  دلم واست تنگ میشه 🥺🥺 بسلامت برو و برگرد🥺 بجای منم ک تا ۵ ماه اینده ‌ت خونه زاندانیم(کنکور دارم نمیرم بیرون) خوش بگذرون😍 این مدت ک نمیتونی بیای سایت ت ذهنت واسمون انرژی مثبت بفرس😊 خدانگهدارت میبوسمت 💋 یاعلی👋

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
کجایی بیا که صفحه بعد ۲۱۲۱ رند میشه

دیشب زودی خابیدم نرسیدم ب صفحه رند😂😂😂😂🤦‍♀️

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
@سمیه1396   جونم @نیکاااا97   جونم @mami_sadra   جونم @ریحان39 &nb ...

افرین عزیزم... راستش گزارشاتو میخونم کیف میکنم.خیلی کم کالری و متنوعه ... این تنوع باعث میشه بدنت قوی بمونه. ورزشتم که عالیییی... افرین 💪❤👏👏👏👏

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
😂😂😂😂😂😂😂 دیانا سرمو می بره میفرسته براشون خیالت جم لاغرتر برمیگردم 😍😍😍🤩😘😘🤩😘😘

به اون پسرخاله دیمیتری مندلیف ات میگیم مواظبت باشه زیاد نخوریا ... کالریتو دویست تا کمتر ببند که فست نگیری ...😍🌹❤😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
2706