2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979516 بازدید | 118822 پست
سعی میکنم همین کار رو کنم تا جایی ک سعی دارم کالریم رو پر میکنی کاهی صد تا بالا پایین میشه فقط.ورزش ...

آفرین عزیزم.....همینطور پر قدرت ادامه بدا🎉

برای لاغر شدن صورت اصلا نترس...این طبیعیه ک با رژیم همجا بخصوص صورت لاغر میشه....اما هر وقت رفتی تثبیت درست میشه....من صورتم لاغر شد کلا فرم صورتم لاغره از زمانی ک رفتم تثبیت عالی شده🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿
مرسی عزیزم.زینک واسه ریزش مو؟اونم دوز خاصی داره؟ایرانی یا خارجی؟

زینکو خودم میخورم نمیدونم نیگاش نکردم ببینم ایرانیه یا خارجی

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازین حسا نکن.😁وزنت میاد پایین شکمت بزرگ میشه؟🤔😁

😂😂😂😂

وای یه لحظه تصور کردم دست و پا لاغر شکم گنده😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2728
سلام سلام روز فست خوبی داشته باشین،  ص گردو  ن سینه مرغ و دال عدس و کدو اب پز و سالاد کا ...

سلام عزیزم😍🐥🐥🐥🐥🐥

عالیه.....همه کالریت رو در ناهار تلافی کردی دلبندم🤭😉

آب هم بخور

ورزش فقط پیاده روی کافی نیست عزیزم....نیم ساعت پیاده روی کن یرب بیست دقیقه قدرتی کار کن.....ورزشهای هوازی ب تنهایی درسته برای کاهش خوبه اما سایز رو تغییر نمیده....ب مرور اگر قدرتی نداشته باشی بدنت شل میشه، شروع میشه ب عضله سوزی،، پس هوازی&قدرتی🐥💛

به حکمتش دل بسپار 🌿

سلام دوست جونی ها  من یه دختر بد بد بدهستم که یه عالمه دعوا لازمم   

هزارتا دعوا میخام  میدونید چرا؟؟؟ اول یه مدت رژیم نداشتم 

دوم تاپیک نیومدم سوم ورزش نداشتم چهارم یک کیلو ونیم چربی های خاک بر سر وفا دار برگشتن    شما ها عشقولی هام از کاهش هاتون بگید تا منم بخودم بیام و محکمتر از قبل کمر همت رو ببندم

@آلاهیدا    

@چوب_بستنی    

@negin_slh    

عاشقتونم مرسی که هستید

میشه دعا کنی به خواسته دلم برسم  ؟   
مرسی که وقت گذاشتی خوندی و جواب دادی منم نظرم همینه بدن کم میاره اونا هم اکثرا طبق کالری شماری پیش ...

خواهش میکنم عزیزم❤🐥🐥

صدرصد بدن از تکرار متنفره و باعث میشه مغز نپذیره و دیگه زده بشه..... ما اینجا سالم خوری و تناسب اندام رو در خودمون ب مرور زمان نهادینه میکنیم..... و باعث میشه غذاهای مفید و سالم رو جایگزین غذاهای مضر کنیم،،حالا گاهی یکوچولو کیک یا بستنی یا هر خوراکی دیگه ک دلمون بخواد مانعی نداره

موفق باشی عزیزم🐥❤

به حکمتش دل بسپار 🌿
2738
سلام دوست جونی ها  من یه دختر بد بد بدهستم که یه عالمه دعوا لازمم     هزارتا دعوا م ...

سلام عزیزم🐥🐥🐥🐥💛💛💛

تو یه جوجه کله زردی ک اینکارا رو کردی؟؟؟؟😰😰😰

چراااااااا؟🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

مگه خودت رژیم رو انتخاب نکردی؟.......چرا پاش نمیمونی!؟

چرا فقط اسما” دوسداری رژیم باشی😑😑😑

هدف اونقدرها دور نیست ک نتونی بهش برسی....فقط باید اراده کنی و شروع کنی دیگه هیچ کس جلودارت نیست.....

ببین من 76 کیلو اومدم 54 کیلو ب پایان رسوندم.....اولاش میگفتم یعنی میشه ب هدف برسم...رسیدم تلاش کردم اما خسته نشدم خراب نکردم......لطفا اگر میخوای از جوجوهای من باشی پرقدرت بیا😍😍 کنار هم کم کنیم💪🏻 شک نکن ک میتونیم و میشه دلبندم🐥🐥🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿

@زیتونپرورده     @بامدادخمار    

سلام عزیزا من دوماهی میشه موقع خواب دهنم خییییلی خشک میشه نمیتونم دهنمو باز کنم ویتامین وزینک وهیرویت هم میخورم آب هم زیاد می‌خوردم گاهی ۱۰لیوان هم میشه تو خواب خیلی اذیت میشم میدونین از چیه؟

آره عزیزم برنامه قدرتی خودم هم همینه کاهش وزنش خوبه اب کردن باسسنش عالیه که 19 تاست دوبار میرم چون م ...

چقدر پیاده روی کنم خوبه؟

من نمیخام باس*نم آب بشه😑فقد شکم پهلوم خیلی توچشمه

شما بااین برنامه روزی چقدر ورزش میکنی؟تو یک ماه چقدر تغییر کردی؟

الهــــی؛؛ این بنده چه داند ڪه چه مے باید  جُست؟ داننده  تویے ، هر آنچه دانے  ، آن ده....♥️
@زیتونپرورده     @بامدادخمار     سلام عزیزا من دوماهی میشه موقع خواب دهنم خی ...

شاید قند خونت پایینه دهانت خشک میشه

شایدم اپنه خواب داری.ک با دهن نفس میکشی 

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
2706