2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 978713 بازدید | 118822 پست

سلام بچه ها جالبه ک نیستین😂😂

هر کی پیاممو دید جواب بده لطفا😙😙💚

قصد خرید توستر دارم

نگین فر، سول.. و اینا چون تصمیممو گرفتم، بخاطر سادگیش، اشعه نداشتنش، و پولش😂🙋

حالا توستر دارا بگین مارک توسترتونو 

بگین راضین ازش

مرسی 💚💚

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام و خوشکلااااا 

سلام باربی هاااا 

منم به جمع هدفمند شما پیوستم 😍

امیدوارم بتونم درکنار شما به وزن ایده آلم برسم 😍

به نام خدا 

فاطمه هستم 

۱۹ ساله 

باوزن :۷۲ کیلو 

قد :۱۶۲

وزن هدفم :۵۷ کیلوعه 💃

سرگروه عزیزم @فندق_فسقلی‍ 

و صاحب این جمع بزرگ که خیلی اتفاقی با تاپیک خوبش آشنا شدم @بامدادخمار

پادشاه قلبمی R💏
ببخشید قارچو میشه خام خورد نشنیده بودم😳

اره

البته هر کی عاشق قارچ هست میتونه بخوره

کبابی با سیخ رو گاز هم عالی میشه اونم برا عشاقش

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
تو هنوز تازه نفسی عزیزم خیلی کار خوبی میکنی من فقط مولتی و ویتامین دی میخورم اونم همش یادم میره 🤦‍ ...

آره عزیززززم😬😍

توام بیا دوباره انگوزه داشته باش 😔

خواهش میکنممممممم😢

@سمیه1396   جون @نیکاااا97   جون @ریحان39   جون @mami_sadra   جون ...

چه خوب دختر گل ناناز ... 

مریم جون منم دوج دالم از این چالشا چه خوبه که نون کم میخوری .برنج هم بخور کم بخور اخه الهه جون میگفت نخوری ریزش مو میاره.

منم از این ببعد نون رو کم میکنم تا عید ببینم چه اتفاقی می افته 💪💪💪 الان که تایپ میکنم داشتم سحری میخوردم .😅 .... 

@نیکاااا97     نارنجی شدنت مبارک رفیق 🤩🤩🤩 چه میکنی بافست.

من امروز انشالله فست رو روزه میگیرم .

دیروز هم کالریم ۱۴۰۰ تا بستم و نیم ساعت ورزش با تردمیل. یه ربع کششی و شکم .یه ربع هم حلقه زدم .

ورزش هم باشه واسه بعد افطار ننه ... اونجا جونم بهتره 😅😁

دوستتون دالم خوشگلیای من ... شما دو تا نارنجیا منم بکشین با خودتون هلم بدین منم رنگ موهامو نارنجی پرتقالی کنم 😍😍😜

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
سلام و خوشکلااااا  سلام باربی هاااا  منم به جمع هدفمند شما پیوستم 😍 امیدوارم بتونم درک ...

@فندق_فسقلی    

@بامدادخمار        

عزیزان با شما کار دارن 😍

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
کالری مجاز 》》۱۷۵۰ کالری امروز 》》۱۶۰۶ *صبحانه* تخممرغ آبپز نان بربری دوعدد خرما و یه گردو *ناها ...

@دیانا24        گلم کارت دارن

سلام عزیزم عالی بودی ورزشاتم عالی👏👏👏👏👏👏💚💜♥❤💙💙فقط چرااینقدرکالریت کمه مادر🤗

مرسی😃

60 کیلوام دیگه😬

اگر حساب کنم باید در اصل 1100 تا کالری مصرف کنم که بتونم فست بگیرم ولی وقتی ورزش میکنم اصلا گرسنگیم رفع میشه😓قبلا ورزش نمیکردم تپلی شدم😄امروزم فست هستم😊💙💙💙💙💙💙💙💙💙

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
سلام بچه ها جالبه ک نیستین😂😂 هر کی پیاممو دید جواب بده لطفا😙😙💚 قصد خرید توستر دارم نگی ...

سلام Aecدارم یه تومن خریدم راضی ام ازش🤗

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2706