2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 976673 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@mahdie_ch   عزیزم امروز وزن نکردی؟؟

سلام گلم

چرا۷۰۰گرم فقط  

توچی؟یادم میره توگزارشام تگت کنم

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2720
😆😆 من موقع خواستگاری 45 کیلو بودم ،قبل بارداری 52 اخره بارداری 62...هیچوقت بیشتر از 64نبودم الان ...

من اصلا وزن کم و ظرافت به خودم ندیدم   تازه به خودم اومدم،برم رده ۶۰ عکس میزارم تقریبا اندامم شبیه شماست عکستونو دیدم

2714
😆😆 من موقع خواستگاری 45 کیلو بودم ،قبل بارداری 52 اخره بارداری 62...هیچوقت بیشتر از 64نبودم الان ...

عزززیزم چه قلمی بودیییی

من ۶۷ بودم اخربارداری شدم ۹۵ بعد بارداری ۸۳ 🤭🤭🤭🤭

سوگلی خدا منم💜
2706