2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979359 بازدید | 118822 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو هم خوبی بیشتر روزا درحال عبادتی پایه های زندگیت محکم میشه منم بابد یه کم جدی تر پیگیر این قضیه ...

ن خاخر ما بعد دوهفته رفتیم غار بازی و مار بازی.

اونم مهمان خونه بود.🤣🤣🤣وحشتناک 😅

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
بزار شروع بشه بعد گشنمه گشنمه کن😄😄😄😄😄❤❤

😅😅😅😅😅العان ک صبح فسته دلم داره قیلی ویلی میره.

ولی پروانه جون باید امروز رو روی ۳۰۰ تا ببندم این چند روز حسابی ترکوندم هاااا😪

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
بچه ها سلام شبتون بخیر 😍😍💜💛💚💙 فردا به امید خدا فست هستم 💪💪این دو روزو نتونستم کالری شماری ک ...

موفق باشی گلم😘😘😘 

2738

سلام بچه ها... یه سوال ... تا وقتی پری تموم نشده مثلا روز ۵ ممکنه وزن کاذب باشه؟

@فندق_فسقلی    

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
سلام بچه ها...ی سوال من اگه فست نگیرم اشکال داره؟ در عوض بجای اینکه ۱۰۰ تا کم کنم ۲۰۰ تا کم کردم تا ...

فست بگيري كاهشت خيلي بهتره چون ي جور شوك محسوب ميشه واسه بدن 

اگرررررررررررر واقعا نميتوني دوبست تا از كالريت كم كن

سلام عزیزم وزنت اونقدار هم زیاد نیست که ناامید باشی خیلی راحت میتونی کمش کنی  اگه باشگاه بری ک ...

ممنونم عزیزدلم خیلی لطف کردید.🥰🥰🥰

آره از امروز دوباره شروع کردم.دارم میرم باشگاه.💪💪💪

2706