2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979481 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سپیده امروز تو مهمونی هممون نشسته بودیم 17 نفر بودیم ...بعد خواهرشوهرم خیلی زیاااد عکس میگیره طوریکه ...

ای بابا اینجوری بد شده ک کاش حداقل تو تنهایی بهش میگفت جلو همه نمیگفت ولی خب خواهرشوهرتم معلومه خیلی گیر داده بهش😔

منم کاملا با حرفت موافقم شوهر منم دوس نداره اینستا و تل و وات داشته باشم منم گفتم اشکال نداره این همه اون فداکاری میکنه  من اگه اینارو نداشته باشم حالا چی میشه مگه👍

راستشو بخوای خودمم زیاد دوس ندارم فضای اینستارو❤

ای بابا اینجوری بد شده ک کاش حداقل تو تنهایی بهش میگفت جلو همه نمیگفت ولی خب خواهرشوهرتم معلومه خیلی ...

منم اینستا رو واسه سفارش لباس نگه داشتم ،با ایمیل وارد شدم هیچ مخاطبی ندارم حتی نزدیکترین هامم نمیدونن دارم منم خوشم نمیاد واقعا ....فقط انواع دسر که داره برای شرکت درست میکنم و سفارش لباس میدم اونم شوهرم میدونه 

2738
منم اینستا رو واسه سفارش لباس نگه داشتم ،با ایمیل وارد شدم هیچ مخاطبی ندارم حتی نزدیکترین هامم نمیدو ...

خوب کاری میکنی عزیزم 👍

هرچیزی اگه درست استفاده بشه عالیه متاسفانه مردم ما ب همه ی فناوریها گند میزنن😔

Helloooo

آی ام یک عدد رعابت نکرده یه هفته ای که باشگاهش هم یه هفته تعطیل شد 🥶🥶🥶🥶

شامم سالاد الویه خورد 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

عضوگروه آبی تاپیک بامدادخمار قد۱۶۵.وزن شروع۷۴.۴۰۰😑😑😑           الان ۷۲.🤗 وزن هدف اولیه ۶۵🥰🥰🥰🥰
خوب کاری میکنی عزیزم 👍 هرچیزی اگه درست استفاده بشه عالیه متاسفانه مردم ما ب همه ی فناوریها گند میز ...

دقیقا...خواهرشوهر منم برای اینکه به بقیه پز بده کجا بوده چی خورده و غیره...همش دلش میخواد عکس بزاره🙄شوهرش گفت ما درمورد این مساله صدبار صحبت کردیم ولی بازم تو بحثشو میاری وسط ،واای خیلی بد بود خودمو می زارم جای خواهرشوهرم بنده خدا آب شد از خجالت جلوی همه کوچیک شد

ولی شوهرش از نظرهای دیگه خیلی عالیه ماشین براش خریده گوشی آیفون اخرین مدل خونه بنامش زده...کارگر داره مدااام ،شوهرش احساسی و مهربونه فقط یکم زود عصبانی میشه 

[QUOTE=173972392]دقیقا...خواهرشوهر منم برای اینکه به بقیه پز بده کجا بوده چی خورده و غیره...همش دلش میخواد عکس بزار

اره خیلی بد شده ولی کاش درس عبرت بشه براش دیگه تکرار نکنه

پس خوشی زده زیر دلش😂

بدبخت ک نمیگه نداشته باش میگه رعایت کن بد حرفی ک نمیزنه بنده خدا

2706