2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979452 بازدید | 118822 پست
😂عزیزمممم همچین گفتی من ترکوندم گفتم الان کلی غذای چربه چیلی زدی بربدن😂😂😂نوش جونت باریکلابه معده ...

سلام عزیزم😄😄😘😘

اره واقعامعده بیچارم😂😂

ممنون ازت سرگروه مهربون😘😘

منتظر⛏⛏⛏این بودم ازشما🤭😁

صبح کلی ورزش قدرتی رفتم خبط دیشبم کمی جبران شه😬🤦‍♀️

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
سلاااااام چی خبلاااا؟ اینم از گوزارش ظهر جمبه صبانه: نان روگن و دو تا گردو. دمنوش با دو سه تا ...

آفرین آلاهیدا عالی هستی

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باریکلا عزیزم توبینظیری.رژیمی.نمونه#  

ممنون

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2731
2738
😑

🤣🤣🤣🤣

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
😑

نمیدونه ما داریم خودمو نو واسه کاهش وزن میکشیم😆😆😆

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
@sepiiiiiideh    سلام عزیزم من ترازو ندارم نمیدونم چیکار کنم با این مشکل

سلام گلم اگه میتونی تهیه کن چون خیلی لازمت میشه اگه هم ک نه یکشنبه ها صبح برو داروخونه ای مرکز بهداشتی جایی وزن کن 

2706