2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979454 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله ک باز بشی...نگرانیت بیشتر بندش میکنه...و اینکه خود  دوره قبل پریودی ویار داره ...ایشالل ...

انشالله عزیزم فردا میشم حتما🙋

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2728
الان هسدم😁

رفتی کاراتو کردی اومدی😂😂😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
شنبه قراره به ارتوپد نشون بده نظر قطعی رو بده  توروخدا دعاکن به جراحی نرسه همینحوریشم داغونیم& ...

خیلی ناراحت شدم عزیزم.انشالله به اسونی پشت سر بذارین این قضیه رو،خدا کمکش کنه.

2738
ماه های قبل همیشه 3 ماه پری میشدم ماه قبل 1 شدم انتظار داشتم یکم بشم ولی نشد نگرانم بیجاست ولی دست ...

بیخیال تا یه هفته اینور اونور مورد نداری،طبیعیه.

من فک کردم زیاد گذشته،نگران نباش.

الان هسدم😁

ساناز اون موقع بدنسازی میرفتم خفنم میزدم وزنه سنگین

پری شدم سر موقع تموم نمیشد شدید همراه لخته رنگم زرد بچه های باشگا گفتم این طبیعی نیس دختر برو از بده منم نهمین روز بود گفتم هنو جا دارم شاید گرمی خوردم زیاد شده قط میکنم درس میشه دیدم تمومی نداره رفتم از بتا بارداریو نشون داد دکترم گفت سقط شده😐 فک کن سر موید خودم پری شده بودم ینی بین دوره بوده😒🤕 اینقده گریه کردم وقتی از مطب دروومدم شوهرم جلو همه زد زیر گریه اخه تو موبایلش دیدم سرچ کرده فک کرده سرطانه😂😂😂😂 حالا بیا برا ای توضیح بده

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
بیخیال تا یه هفته اینور اونور مورد نداری،طبیعیه. من فک کردم زیاد گذشته،نگران نباش.

باش نگران نیستم دیگه الان قیافم😊😊

فردا میشم حتما😁

2706