2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 978697 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من واسه خودمون خودم تریکو میگیرم میدوزم تریکو رو عالی میدوزم از صبح تا شب ۵۰تا شلوار ومیتونم بدوزم و ...

خب تریکو ی چرخ راسته ..سردوز ۴نخ با ی میاندوز میخواد...باید کارکرد بگیری....

2728
پک ن...گرونه. یدونه بخر سایز ۴۲خودت سایز بزن...

چ عالی🤔🤔🤔

اصلا به فکرم نرسیده بود راس میگین ااااا

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
یا یایز خودتو بگیر امتحان کن ...از روی همون سایزو تغییر بده...تغییر سایزو بهت میگم چطوره

🤩🤩🤩🤩من فداتون بشم ممنون لطفتون

عالیه

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
سری دوزی اصلا پول نمیدن منم خیاطم شخصی دوزی داشته باشم انجام میدم چند روز پیش یکی می‌گفت کاپشنو سری ...

😲😲😲اره خداایی سخته

چ عالی🤔🤔🤔 اصلا به فکرم نرسیده بود راس میگین ااااا

من سال قبل گرفتم تموم اندازه هارو داره شلوار مانتو بچگانه بزرگسال خیلی راحت شدم زنداییم کلاس خیاطی می‌رفت مربیش الگوشو ۳۰۰میفروخت یدونه گرفتیم کپی کردیم دوتایی

2706