2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 978697 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نهلتی منم ۳۳ ام 😭😭 چرا دختر من نباید ۱۸ سالش باشه😄   دختر منم ۱۲ سالشه

ماشالله ... شمام زود ازدواج کردین پس....من ۳۱ هستم بچم ۲ سالشه 😁😁😁

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

جا داره تایپیک منم باشم نیاز دارم کسی هلم بده مردن از پا درد و کمر کرد و هزار تا چیز دیگه من بایدوچیکار کنم یکی نیست جواب منو بده اخه 😔

تو همه کارها خدا رو به یاد داشته باش
اووووف چقدر پرکالری و ناسالم خوردی ننه😨😨 سیب زمینی سرخ کرده هردو وعده 😐 هرسه وعده نووون  چ ...

نون و برنج حذف بشه کالری با چی پرکنم؟بدون نون که بر شکست میشیم😐

سیب زمینی کلا یه دونه بود هم برای نهار خوردم وهم شام 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
جا داره تایپیک منم باشم نیاز دارم کسی هلم بده مردن از پا درد و کمر کرد و هزار تا چیز دیگه من بایدوچی ...

خوش اومدی گلم توضیحات صفحه اول دوم بامداد جون رو بخون امضات رو عوض کن با پروفایلت براساس اضافه وزنت بسم الله بگو شروع کن حتماااا موفق میشی 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 

[QUOTE=173342153]جانم عزیزم خوش امدی😍💙

وزن اولیه 67وزن فعلی 67.از 99/10/21 شروع کردم. قد 163.وزن دلخواه 56.خدایا شکرت تو تولدم با موهای پرپشت و رنگ شده و وزن 56 کیلویی جنش میگیرم روز موعود 21 خرداد 
2706