2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979454 بازدید | 118822 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه مطمینی با خاک یکسان کردن جواب میده خب بکن  ولی بنظر من درست نیست عجولانه تصمیم بگیری الان ...

با خاک یکسانش کردم😂😂😂😂😂😂

پیامتو شب می‌دیدم قربون صدقشم میرفتم حیف دیر شد😂😂آخه ببین من تقصیر دارم میگم زود برو زود بیا منو میکاره خونه مامان صد بار زنگ میزنم نمیشنوه از صدای پمپا ،صدبار گفت ببخشید 

💃💃💃💃💃💃💃💃عالیییییییی بودییییییی کاهشت مبارکککک وپایدارررعشقم انشاءالله که تاهدفت باقدرت بری💃 ...

ممنون سر گروه گلم ،همش محبت و همدلی شماست عزیزم

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
2738
با رعایت کامل من سیبیل گرو میزارم ک کم میکنی 

😁😁😁قول میدم کامل رعایت کنم 

اگه شبا گزارش کار ک دادم راضی نبودی و ایراد داشت تنبیه کن😅😅😅😅😅😅

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
مبارکه رها جون.🤩🤲 من این هفته🎈بودم،ببشید دیر ج دادم،مهمون دارم،الان مهمونام خابیدن تازه،مشغول بو ...

خواهش گلم ،انشاالله هفته بعد،خسته نباشی گلم

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
مرسی عزیزم

خواهش 

بیتر شدی پروانه؟

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2706