2410
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 976705 بازدید | 118822 پست
نه عزیزم این چه حرفیه؟؟؟☹️😍 خودمم چند شبه نمیرسم آخر شبا میام سر میزنم هیچکی نیست میرم منم زیاد ن ...

آره دیگه آدم اولاش ذوق داره پاشو از تاپیک نمیزاره بیرون

بعدش کمتر میای 

انشالله که تاعید مانکن میشیم همه مون باهم میریم پیش ساناز جون😍😍😍😍

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣  به هدفت هم‌‌برسی‌کلا‌میری‌فضا.. از دسترس‌خارج میشی افرین به ارادت👏 ...

جونم عزیزم خوش آمدن😍

مهربوننن که شمایی یکی یدونه من دارم درس پس میدم 😘😍♥💙💜💚❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@آسنات99   عزیزم من با کله رفتم گروه سبز ممنون از راهنماییت ولی سوالی داشتم ازت میپرسم با حو ...

ای جاننننننن مبارکهههههه 👏👏👏👏👏👏💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃❤💚💜💙💙♥فدات عزیزم خوشحالم یه پله به هدفت نزدیکترشدی افتخارمنی خواهری😍😘.   @زیتونپرورده   عشقم دخترم ازاون بااراده هاست😍😘

2720
من موقع پری اصلا نمیتونم جلو خودمو بگیرم خیلی پر خوری میکنم و همه چی می خورم مثل حامله ها همه چی دلم ...

منم تو پری کاچی دلم میخواد چون همیشه پختم و خوردم ولی تو این دو سه ماهه رژیم یکبارم نخوردم😕

@آسنات99       عزيز  سلام به همه  وزن شروع ٨٣.٢٠٠هفته قبل ٧٤.٦٠٠اين ...

سلام نازنینم😘۳۰۰گرم کاهش داشتی همینم عالیه کاهشت مبارکککک وپایدار👏👏

ایرادنداره اینهفته جبران کن💪♥💙💜💚❤

2714
اره جوج کباب تو عکست منو کشت اول اونو دیدم بعد تو رووووو😍😍😍😍😍😂😂😂

😂😂😂😂😂😂

چی بگم من 😂😂😂😂

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

الان من میتونم عضو بشم؟اخه قبلا شرایط اینجوری بود ک مثلا باید صبر میکردیم اول فصل شه😁البته بماند ک من جلو جلو خودمو عضو دونستم🤣

خداجونممم کمکم کن از پسش بر بیامم همینطور ک همیشه بهم قدرت اینو دادی ک از پس 😇😏پ.ن:کاربر جدید نیستم😅لایکتون میکنم یعنی براتون صلوات فرستادم🥰
آره واقعا هم اینجوریه انرژیه اینا نبود نمیتونستیم😍😍

دقیقااا 😊😚😚

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
من مث همیشه دیر رسیدم 😫😫😫😫😫😫

اشکال نداره گلم بعدا خودم وخودتو فاطمه ۳ تایی باشیم 

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
خوب آبلیمو بریزی که بهتره هم متابولیسمتو می‌بره بالا هم حالت تهوع نمیگیری

آخه من شیرینی دوست😂😂

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪
آره عزیزم باز خداروشکر نذاشتم بترکم بعد دوباره شروع کنم😬 ممنونم بابت روحیه دادنت عزیزم دلت شاد و ...

قررربونت ☺😚

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
2706