2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979548 بازدید | 118822 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیکار کردی با خودت😪😪😪😪😪😪😪اشکال نداره حالا دوباره کمش میکنی

اوایل بارداری خیلییییی خوردم 

آره بلافاصله بعداز زایمان میرم توکار رژیم و پیاده روی هم یه ماه بعدش شروع میکنم

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
میان وعده هات کو😐 سبزیجات اصلا مصرف نکردی با غذات...  من به این گزارش  چن ...

خو کالریم پر شد چ میان وعده ای بخورم😂

امروز اصلا روز عجیبی بود نمیدونم چم بود😐

همش داشتم خونه قدم میزدم حواسم پرت بود یچی حاضری میخوردم دوباره انجام میدادم🤦🏻‍♀️

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.
سیبو پیازو شستم بعد رنده کردم گوشت چرخی و پودر نون خشک و ادویه و نمک و نخود چی زدم یسریا رو با آرد ...

باچ گوشتی هست؟ من گوسفندی میریزم روشن میشه. 

من سیب زمینی پیاز گوشت چرخ کرده زردچوبه فلفل قرمز نمک ارد گندم همون ارد معمولی. 

بعد اگر میچسبه یه سیب ز کوچولو ابپز کن خنک شد قاطی موادت کن

2738

سلاااام. خوبین شب همگیتون بخیر من 10 کیلو اضاف دارم به نظرتون تا عید میتونم کمش کنم؟ 

گروه ابی💙💙💙وزن اولیه 75.600💙   هدف اول 73🔐هدف دوم 70 🔐وزن هدف67🔐     من میخوام پس میتونم شروع رژیم 26دی 99.به کمک گروه بامداد خمار
ابگوشت بز باش داريم  برنج چيه شكم مياري🤪

ابگوشت ندوست .. فقط ابشو‌ میخورم😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
علاقه خاصی به برنج خیس کردن داری😬😂😂😂😂 یکی از اصول مهمانداریته.تو مادرانم خیسکرده بودی😂😂

غذای اصلی کاری تو هر مهمونی 👌👌👌😂 

برنج خیس کرده تو دستم‌باد کرد تو مادران🤣🤣🤣🤣

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلاااام. خوبین شب همگیتون بخیر من 10 کیلو اضاف دارم به نظرتون تا عید میتونم کمش کنم؟ 

سلام

بستگی داره به ارادت و متابولیسم بدنت و اینکه جقدر رعایت کنی

طبق تاپیک پیش بری، ماهی ۴ کیلو‌کم میکنی

خو کالریم پر شد چ میان وعده ای بخورم😂 امروز اصلا روز عجیبی بود نمیدونم چم بود😐 همش داشتم خونه قد ...

وقتی صبحونه چیز درست حسابی نمیخوری، همینه دیگه... 

کالریت را تو‌کل روز پخش کن...

شیرینی زیاد و تنها  اول صبح، ضعف میاره.. بعدش همش دلت میاد که هی بخوری

١٥٠٠ رنده ها

😂😂😂 ان شالله که رنده

2706