2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 978695 بازدید | 118822 پست
فدات عزیزم خدا گل دختر نازتو نگه داره. ۳سالو ۳ماه.پسرن ۳تاشون

فداي تو بشم ممنون

عههههه باز جالب تر شد همش پسر ايول😍😍😍

اين اخري ك ب دنيا اومد سه سال كوچيكتره از دوقلو ها اره؟؟؟ 

اسمشون چيه؟؟؟ 

ولت نميكنم😂😂

😂😂😂خب همونه ک اینجارو منفجر میکنه خودشم یهو میره @آلاهیدا    

😂😂😂😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فداي تو بشم ممنون عههههه باز جالب تر شد همش پسر ايول😍😍😍 اين اخري ك ب دنيا اومد سه سال كوچيكتره ...

😂😂😂😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2728
اره ديگه  نصفه هم نبود درسته هست چشم ها رو بايد شست جور ديگر بايد ديد  😛😛😛 تو اون پس ...

😂😂😂😂😂😂

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
فداي تو بشم ممنون عههههه باز جالب تر شد همش پسر ايول😍😍😍 اين اخري ك ب دنيا اومد سه سال كوچيكتره ...

خدانکنه😘

اره دوقلوهام ۵سالشون تموم میشه دوهفته دیگه.امیرعلی و امیرحسین.

صدرا هم پارسال عید دنیا اومد.

اون دوتا سبزه و موی لخخخت

صدرا سفففید و موفرفری😁

خدانکنه😘 اره دوقلوهام ۵سالشون تموم میشه دوهفته دیگه.امیرعلی و امیرحسین. صدرا هم پارسال عید دنیا ا ...

عزییییزم چقد دلم خواست ببینمشون🥰🥰🥰

خدا حفظشون کنه چجوری نگهشون می‌داری خیییلی سخته مال من دوتان ۸و۴ساله پدرمو درآوردن به خدا اعصاب شدم😤

عجب🤪

😂😂😂😂

2706