2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979538 بازدید | 118822 پست
من هشت ماه رژیم بود ۱۰ کلو کم کردم خیلی خوب بود خواستم باردار شم چاق شدم باردار نشدم 😬😬😬 ارادم خی ...

میشه یکهفته سفت و سخت بگیری دوباره همون نگین با اراده قبل میشی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
😁😁😁😁ناکامو خوب اومدی👏👏😅😅

والا خاخر.🤣🤣🤣🤣بدو بکش پایین ک زلزله اومد🤣🤣🤣🤣🤣🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 انگوزه#   @دختره_بخندون   @تبسم27   @صدف_20   @مندا   @ ...

👏👏👏👏

منم که تگ کردن نمیخواستم😐😐

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
وای حالت تهوع دارم.دلم میخواد بخوابم. نمیدونم چرا فشارم پایینه.

منم پری شدم امروز همش دراز کش بودم 🥵

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عه من عکس دادم مشکلی نبود من فقط تنبلی دارم فولیکولام رشد نمیکنن انشالله زود تر هر دو نتیجه بگیریم‌

پماد رویال بوعلی من این ماه استفاده کزدم ببینم نتیجه میبینم

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم
@لیلی_ومجنون   @مامان_2_گل_پسر   @abremaman   @violoonist    

تگم کردی😂😂😂

میگم دور شکمت چنده؟

من سایز همه جام خوب شده.فقط شکم و پهلو یکم دارم.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2738
الهی شکر بهترم. شوهرم نذاشت داروهامو بخورم.افت فشار پیدا کردم.فصار اومد ۸ رو ۵. گفت خودت باید به خ ...

جدی؟😯

دقیقا همسر بنده هم همینو میگه

میگه خودت باید خودتو بسازی ن به زور قرص و دارو

پس فعلا صبر کن یا به دکتر بگو ک فشارت میاد پایین

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
اینم می‌گفته مریض شده یا شوهرش زدتش😂😂 آخه خودش تخصصش همینه خواهرشو یه جوری زده بود خون از سرش فوا ...

😳😳خاک وچوک میگفتی یه مرکز لاغری بزن هر کی خواست لاغر بشه بیاد تو بزنیش 

زهرا عکس گذاشتی من نبودم🤨🤨🤨😎😎😎 @princesspeach    

😱😱😱😱😱😱

اره

منم پری شدم امروز همش دراز کش بودم 🥵

منکه اینسری میخواستم پری بشم.پرخور شده بودم.و ضعف داشتم.

پریروز برای قلبم رفتم دکتر.یه قرصها را نصفش را خوردم.دیگه از اون روز همش فشارم پایینه.

2706