2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 978532 بازدید | 118822 پست
الهه‌من خیلی ضعف میکنم 😓😓😓چیکار کنم اخه تا ۷ خوبم از ۷به بعد همش ضعف میاد سراغم 

عزیزم چون عادت کردی شب چیز میز بخوری یمدت رژیم باشی درست میشی 

اگه خیلیی سختته ناهارتو یکم دیرتر بخور شب هم زود تر بخواب 

یسری موادی که کالریشون مناسبه بزار برای عصر بخور سرتو هم گرم کن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
خوشبحالته پس اره خیلی مزه میده مدام دهن ادم میجنبه کالری هم بالا نمی ره

تازگیا نمی‌دونم چرا به عسل وابسته شدم همش دلم میخواد بخورم😂😂😂ولی سرکوبش میکنم یه روز درمیان یه چای خوری میخورم ولی فردا میدم بالا😋😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عادت کردم قبلا میگفتم یه لواش نخورم میمیرم کم کم عادت میکنی😉

من هشت ماه رژیم بود ۱۰ کلو کم کردم خیلی خوب بود خواستم باردار شم چاق شدم باردار نشدم 😬😬😬 ارادم خیلی قوی بودا این سری اصلا احساس میکنم نمیشه 

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱

بچه ها من صورتم چند تا جوش زده اصلا جوش نمیزدم.😕🥴

میتونه از خوردن دارچین و زنجبیل و زیره و اینا باشه؟

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2728
عزیزم چون عادت کردی شب چیز میز بخوری یمدت رژیم باشی درست میشی  اگه خیلیی سختته ناهارتو یکم دیر ...

مرسی عزیز دلم 😚😚😚😚😚

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
تازگیا نمی‌دونم چرا به عسل وابسته شدم همش دلم میخواد بخورم😂😂😂ولی سرکوبش میکنم یه روز درمیان یه چا ...

تو چقد بالا میدی😂😂😂

کار دستت نده😂😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
خب طرف توام که میگم قهوه بده رهابخوره نخوابه نتونه بره غار😂😂😂😂😂😂😂 آره گودزیلای حرف گوش کن می ...

اره راست میگی ها 🤔 تو طرف من

ولی فاطمه من شانس ندارم اگر توی غار ازش چیزی بخوام😂😂😂😂😂

پرو پرو میگه نه اینو میدم ن اونو میدم🤣🤣🤣🤣🤣

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

وای حالت تهوع دارم.دلم میخواد بخوابم.

نمیدونم چرا فشارم پایینه.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
من هشت ماه رژیم بود ۱۰ کلو کم کردم خیلی خوب بود خواستم باردار شم چاق شدم باردار نشدم 😬😬😬 ارادم خی ...

وزنت که خوبه کلا ۶ کیلو میخوای کم کنی چیزی نیست

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
😁😁😁😁ناکامو خوب اومدی👏👏😅😅

🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
😂😂😂😂😂😂😂  عوضش واسه عید دیگه خونه تکونی نمیکنی😂😂

نه بابا اونجا تمیز بود خونه تکونی نمیخواست ما هم که زیاد نمیرفتیم 😭😭 الان کابینتام باد کرده دیگه معلومم نیست کی دوباره بریم بدیم اونارو درست کنه یا اصلا برای عید کابینتایا سفارش میگیرن یا نه 😫 

قربون او دلداریت برم ولی یاد عید افتادم بدتر شدم 😆😆😆

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
واااه خدا شفاش بده 😒 منم اوایل که لاغر شده بودم یکی از فامیلهای پدر شوهرم میگفت مریض شدی 😂 

اینم می‌گفته مریض شده یا شوهرش زدتش😂😂

آخه خودش تخصصش همینه خواهرشو یه جوری زده بود خون از سرش فواره میزده😂😂البته تقصیر خواهره بوده هااا

نه بابا اونجا تمیز بود خونه تکونی نمیخواست ما هم که زیاد نمیرفتیم 😭😭 الان کابینتام باد کرده دیگه م ...

😂😂😂😂😂😂😂

2706