2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 978576 بازدید | 118822 پست
خوندم خیلی کامل بود ممنون فقط اگه فست نگیریم وزنمونو به جای 100منهای 200 کنیم بازم کاهش داریم؟ 

قربونت 

بله عزیزم

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام الهه جون خوبي؟؟؟؟؟؟من درياهستم قديما باهم ورزش كرديم بازم دوست دارم شركت كنم

سلااام دریا جون خوبی یادمه عزیزم خوش اومدی 😍😍😘😘♥️

روال تاپیک کمی تغییر کرده توضیحات رو بخون و بیا پیشمون 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو میخوام بزارم امضام بخاطر همین دوباره مینویسم 👇🏻👇🏻 

2728
سلااام دریا جون خوبی یادمه عزیزم خوش اومدی 😍😍😘😘♥️ روال تاپیک کمی تغییر کرده توضیحات رو بخو ...

اره عزیزم خوندم خیلی تغییر کرده میخاستم ببینم عضو جدید میگیرید؟

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

جواب سوالِ منم میخوام عضو بشم چیکار کنم ؟ 

❤️سلام عزیزم خوش اومدی 

1️⃣اول توضیحات دوصفحه اول 👈🏻تاپیک رو با دقت بخون 

2️⃣دوم از تو توضیحات گروهت رو با توجه به اضافه وزنت پیدا کن 

3️⃣سوم از تو توضیحات سرگروهت رو پیدا کن و بهش بگو عضوی 

4️⃣چهارم از تو توضیحات پروفایل رنگیتو انتخاب کن و بزار 

5️⃣پنجم امضاتو درست کن با توجه به گروه رنگی و وزنت 

6️⃣ششم هر روز تو تاپیک باش 

7️⃣هفتم یکشنبه ها وزنت رو تو تاپیک وزن اعلام کن 

8️⃣هشتم سوالی داشتی از سرگروهت بپرس 

9️⃣نهم منو کار داری تگم کن 

🔟دهم همه میتونن عضو بشن و محدودیت نداره 

چشم عزیزم 😉 می بینم که کله بنفش شدی 😍

خخخ اره هدفم رو تغییر دادم 

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  
مرحبا خیلی خیلی خوش اومدی 😍🐥💛

فدات عزیز دلم 😀😍😍😍😍😘😘

امیدوارم این بار بتونم رژیمم و حفظ کنم 

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
2706