2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 976721 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@آلاهیدا     @mary2772     @yalda818     @mahdiye_bano   ...

مباااارکهههه😍😍😍

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻

سلام به همه گل گلیا

من مهر ماه 78 کیلو بودم

الان 71 ام

وزن هفته پیشم 72 بود فک کنم

@زیتونپرورده  

@فسنجون_77    

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2720
سلام من تو چالش پاییزی ۸ کیلو کم کردم از ۱۰۵ رسیدم به ۹۷ کیلو الان میخوام ۲۴ کیلو کم کنم سرگروه عزی ...

سلام گلم خوش اومدی❤❤

عزیزم نیاز نیس من ثبت کنم یکشنیه ها خود بچه ها باید وزناشونو وارد کنن

دوصفحه رو کامل بخون😍🌷

2714
سلام گلم پروف و امضاتم تغییر بده ...خوش اومدی قد و وزن و هدفتم بنویس تو امضات🌸🌸🌸🌸

ممنون عزیزم.درج کردم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
سلام من سمیه هستم عضو جدید میخوام تو چالش زمستون شرکت کنم وزن شروع ۸۹ کیلو هست ولی الان پریود هستم م ...

بچه ها من زن داداشمو اوردم 

زن داداشم بچه ها

بچه ها زن داداشم 

اشنا شدین😂

لطفا موقعی که میخواین تگ‌کنین اونم تگ‌کنین غریبی نکنه😄 

@mary2772    @بهاربانووو2    @آلاهیدا   @yalda818    @negin_slh    

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  
بچه ها من زن داداشمو اوردم   زن داداشم بچه ها بچه ها زن داداشم  اشنا شدین😂 لطفا ...

@dozhtarebabaei    

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  

سلامممم ب همه

من 5 ماهه ک با تاپیک همراه هستم و از وزن 76ب 62 رسیدم . 14 کیلو کاهش وزن داشتم با کمک تاپیک با مداد خمار

وزن الان 62. هدفم 47 هست ک میدونم با کمک دوستان بهش میرسم. ممنون از الهه جون . ب امید موفقیت برای همه.

@سمیه1396    دوباره سلامممم سرگروه😉

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤
2706