1989
1993
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 357165 بازدید | 59004 پست
سلااام دریا جون خوبی یادمه عزیزم خوش اومدی 😍😍😘😘♥️ روال تاپیک کمی تغییر کرده توضیحات رو بخو ...

اره عزیزم خوندم خیلی تغییر کرده میخاستم ببینم عضو جدید میگیرید؟

لا حَــــولَ وَ لا قُـــــوَّةَ اِلّا بِالله اَلعَــــليِ العَظيــــــم

جواب سوالِ منم میخوام عضو بشم چیکار کنم ؟ 

❤️سلام عزیزم خوش اومدی 

1️⃣اول توضیحات دوصفحه اول 👈🏻تاپیک رو با دقت بخون 

2️⃣دوم از تو توضیحات گروهت رو با توجه به اضافه وزنت پیدا کن 

3️⃣سوم از تو توضیحات سرگروهت رو پیدا کن و بهش بگو عضوی 

4️⃣چهارم از تو توضیحات پروفایل رنگیتو انتخاب کن و بزار 

5️⃣پنجم امضاتو درست کن با توجه به گروه رنگی و وزنت 

6️⃣ششم هر روز تو تاپیک باش 

7️⃣هفتم یکشنبه ها وزنت رو تو تاپیک وزن اعلام کن 

8️⃣هشتم سوالی داشتی از سرگروهت بپرس 

9️⃣نهم منو کار داری تگم کن 

🔟دهم همه میتونن عضو بشن و محدودیت نداره 

برای عضو شدن تو تاپیک لاغری اینو بخونید👈🏻👈🏻 عضویت    اگه انگیزه ت کم شد @آلاهیدا رو تگ کن اوشون مسئول تزریق انگوزه هستن 😄    دهان خصم و زبان حسود نتوان بست ، رضای دوست بدست آر و دیگران بگذار ، به راحت نفسی گنج پایدار مجوی ، شب شراب نَیَرزَد به بامداد خمــــــــــٰـار ⭐️ وزن شروع ۸۲  🥴👈🏻  وزن فعلی ۵۵. 😎💪🏻  لطفا درخواست دوستی ندید 🙏🏼♥️
چشم عزیزم 😉 می بینم که کله بنفش شدی 😍

خخخ اره هدفم رو تغییر دادم 

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار❤وزن شروع با بامداد عزیز ۱۰۵ ❤ وزن الان ۱۰۱.۷۵۰ ❤ هدف ۷۵  🤌انقد انگیزه میخواد فقط

با ما  به  کسب و کار  خود رونق  دهید

جواب سوال منم میخوام عضو بشم چیکار کنم ؟  ❤️سلام عزیزم خوش اومدی  1️⃣اول توضیحات دوصفحه ...

ممنون عزیزم عالیه🥰

لا حَــــولَ وَ لا قُـــــوَّةَ اِلّا بِالله اَلعَــــليِ العَظيــــــم
@فندق_فسقلی     سلام به همه ی دوستان با انگیزه ی تاپیک انشاالله میخوام همراه شما عزیزان ...

سلام خوشکلم خوش اومدی🐥💛

هدفت چنده

چالش جدید💛سرگروه زرد💛                                                                                                                                             وزن شروع: ۷۶....هدف : ۵۴ 🏅🏆 .....قد:۱۶۸                                                                                    همراه با بامدادخمار عزیزم                                                                  🌺🌿هر لحظه که تسلیمم در کارگه‌تقدیر🍀آرام‌تر از آهو، بی‌باک‌ترم از شیر🍀هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر🍀رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر🌿
2023
سر گروه من دیانا جوون میشه  تگ کردم

مرحبا خیلی خیلی خوش اومدی 😍🐥💛

چالش جدید💛سرگروه زرد💛                                                                                                                                             وزن شروع: ۷۶....هدف : ۵۴ 🏅🏆 .....قد:۱۶۸                                                                                    همراه با بامدادخمار عزیزم                                                                  🌺🌿هر لحظه که تسلیمم در کارگه‌تقدیر🍀آرام‌تر از آهو، بی‌باک‌ترم از شیر🍀هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر🍀رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر🌿
ببخشید گروه آبی آسنات۹۹ هستن تگ نمیشه

@آسنات99     

2014
مرحبا خیلی خیلی خوش اومدی 😍🐥💛

فدات عزیز دلم 😀😍😍😍😍😘😘

امیدوارم این بار بتونم رژیمم و حفظ کنم 

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
سلام خووووش اومدی عزیزم🐥🐥🐥😍😍😍💛💛

ممنون مهربون.ایشالا بتونم ب کمک شما ب هدفم برسم.یکم تنبلم ورزش نمیکنم   

شروع چالش زمستونی با سرگروه عزیزم فندق فسقلی  وزن اول87..وزن فعلی82/500.انشالله که بتونم تا عید به وزن هدفم برسم.  
اره عزیزم خوندم خیلی تغییر کرده میخاستم ببینم عضو جدید میگیرید؟

اره عزیزم 

برای عضو شدن تو تاپیک لاغری اینو بخونید👈🏻👈🏻 عضویت    اگه انگیزه ت کم شد @آلاهیدا رو تگ کن اوشون مسئول تزریق انگوزه هستن 😄    دهان خصم و زبان حسود نتوان بست ، رضای دوست بدست آر و دیگران بگذار ، به راحت نفسی گنج پایدار مجوی ، شب شراب نَیَرزَد به بامداد خمــــــــــٰـار ⭐️ وزن شروع ۸۲  🥴👈🏻  وزن فعلی ۵۵. 😎💪🏻  لطفا درخواست دوستی ندید 🙏🏼♥️
2021
منم هستم☹☹☹

امضامو بخون

امضامو بخون

گلم  از کی باید شروع کنیم ؟

من از رژیم خیلی خسته شدم خدا کنه موفق بشم 

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
گلم  از کی باید شروع کنیم ؟ من از رژیم خیلی خسته شدم خدا کنه موفق بشم

از همین الان شروع کن ♥️

مطمئنم که میشی

@دیانا24   سلام عزیزم  نازنین هستم لطفا من و به گروه خودت بپذیر خوشگل خانوم 😙😙😙😙

سلام عزيزم خوش اومدي😍

وزن شروع:  ٩٤.    وزن فعلي. ٦٢.        وزن هدف. ٦٠.         وقد ١٦٥
1718