1954
1959
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 171411 بازدید | 30396 پست
Woooowجون جون چه زیبا چه خوش اندام 😍😍😍👏🏼👏🏼👌👌👌♥️

واییی مرسی😍😍😍😍😍😍😍😍😍

💚صعود به گروه سبز💚وزن شروع رژیم 88😒وزن این هفته 72100😁وزن هدف 70😍 قد 167🤗هدف اول 84🔑 هدف دوم80🔑هدف سوم76🔑هدف چهارم 72🔒هدف نهایی 70🔒مرسی از الهه  جون و فاطمه عزیزم ونازنین گلم و زهرا ی مهربونم بابت کمکا و راهنمایی هاشون.😍سرگروه جدیدم زیتونپرورده جون ممنون از زحماتت نفسی💚💚
خدانکنه😘 اره دوقلوهام ۵سالشون تموم میشه دوهفته دیگه.امیرعلی و امیرحسین. صدرا هم پارسال عید دنیا ا ...

خدا حفظشون کنه😍😍😍😘

سرگروه طلایی❤❤❤تثبیت❤❤❤وزن ۵۸کیلو                    شاید سخت باشه،اما غیر ممکن نیست.تغییرات وزنی در تثبیت:۵۷/۸۰۰👈۵۶/۶۵۰ 👈۵۷/۵۵۰👈۵۷/۸۵۰😊

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

ایولللللل

فدات روزی شما کنه😍😍😁😁😂😂

💚صعود به گروه سبز💚وزن شروع رژیم 88😒وزن این هفته 72100😁وزن هدف 70😍 قد 167🤗هدف اول 84🔑 هدف دوم80🔑هدف سوم76🔑هدف چهارم 72🔒هدف نهایی 70🔒مرسی از الهه  جون و فاطمه عزیزم ونازنین گلم و زهرا ی مهربونم بابت کمکا و راهنمایی هاشون.😍سرگروه جدیدم زیتونپرورده جون ممنون از زحماتت نفسی💚💚
😋😋😋😋😋😋 اوناذم بگما تاپیک بر باد فنا میره😂😂😂 نمیدونستم بخندم یا شکممو بگیرم لامصب بش گفتم ...

بله دیگه تا آخرشو خوندم😂😂😂😂

هم پیشنهاد ها را هم ماساژو تصور کردم😂😂😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه سبز💚💚💚💚                                                        قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن هفته پیش🎈.وزن فعلی ۶۸.وزن هدف۶۵ انشاءالله.🌺🌺🌺              توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
1965
وااااای چ زیبا  افریییییین افرین

مرسی عزیزدلم😗😗😗😗

🤪🤪🤪🤪عزيزمي غيب ميشم ميام تبريز  به به😛😛😛

وای چه شود.میریم خرید شیرینی شکلات😋😋😋🤤🤤🤤🤤

سرگروه طلایی❤❤❤تثبیت❤❤❤وزن ۵۸کیلو                    شاید سخت باشه،اما غیر ممکن نیست.تغییرات وزنی در تثبیت:۵۷/۸۰۰👈۵۶/۶۵۰ 👈۵۷/۵۵۰👈۵۷/۸۵۰😊
بیا واحد بغلی😂

باشه،بذا دو صفحه تموم کنم.کور شدم😂😂😂😂😂

واحد بغل هی صدای در میاد

وای خدا مرگم بده😅😅😅😅😅 جیگر و گوشت خوندم.😂😂😂نه که رجیمیم😋😋😋از صب هم دارن هی جیگر جیگر میک ...

عسيسم 🥺🥺🥺🥺😂😂😂😂😂

وزن شروع:  ٩٤.    وزن فعلي. ٦٢.        وزن هدف. ٦٠.         وقد ١٦٥
باشه،بذا دو صفحه تموم کنم.کور شدم😂😂😂😂😂 واحد بغل هی صدای در میاد

😂😂😂😂بترکی

چالش ورزشی جدید 🌸🌸 چالش پاییزی بامدادخمار�🌸 سرگروه بنفش🌸 وزن شروع  ۷۰   الان59/2   هدف ۵۵ 💃💃💃     من اهل دوست داشتنم😍 تو اهل کجایی؟؟ 
1967
وای چه شود.میریم خرید شیرینی شکلات😋😋😋🤤🤤🤤🤤

اوه اوه منو ديگه نميتوني جمع كني از مغازه ها

ارييييس🤒🤒🤒

دمت گرررم افرین خیلییی عالیه این یعنی اصلاح سبک غذاخوردن که هم برای تثبیت کمکتون میکنه هم باعث میشه ...

فدات هر چه شدیم الان از زحماتته واقعا دم تو گرم که با صبر و حوصله کنارمون هستی مرسی ازت ک هر چه بگم کمه🤗🤗🤗😗😗😗

یکی از خانومای همینجا گفته بود بنداز ت اب روون ک باطل شه (البته مامانم میگه وقتی دعا رو باز کنی و بخ ...

بابا قرآن نیست الکی خط خطیه ایم منو شوهرم توشه

نوشته دعای نظر بندی نمیدونم چی چی😐

برای چشم زخم بود منتها من شک کردم بهش بازش کردم

🧡قد:۱۷۵ | وزن شروع:۸۰،۱۰۰ | وزن هدف:۶۵🧡🧡هدف اول:۷۵ |هدف دوم:۷۰ | هدف نهایی:۶۵😊💪🧡🧡من تونستم از بیشترین وزنم (۱۱۰) به کمترین وزنم (۷۱،۸۰۰) برسم، یه روزی ۷۵ کیلو شدن آرزوم بود و حالا جسارتم بیشتر شده و آرزوم ۶۵ کیلو شدنمه و هرشب قبل از خواب و هر صبح بعد از بیدار شدن خودمو توی اون ‌وزنم تجسم میکنم و ایمان دارم که بهش میرسم و اون روز خیلی دور نیست...🧡                                          🧡هفته اول دی: ۸۰ | هفته دوم دی: ۷۸،۴۰۰ |            هفته سوم دی: ۷۸،۴۰۰ | هفته چهارم دی: 🧡
اوه اوه منو ديگه نميتوني جمع كني از مغازه ها ارييييس🤒🤒🤒

برگشتنی ۱۰۰ کیلو میشیم😂😂😂😂😂

الهی العفو🤲🤲🤲🤲

خوش بحالت چقدر جمعه شکمت👏👏👏💖💖

جمع شده ولی نمیره خواهر😤😤😤😤😤😤😤

1974
برگشتنی ۱۰۰ کیلو میشیم😂😂😂😂😂 الهی العفو🤲🤲🤲🤲

🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🕺🏻🕺🏻🕺🏻💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼😍🥰💖😛

👏👏👏👏 منم که تگ کردن نمیخواستم😐😐

نکردم😑😑😑😑😑😑😑

وای از این ب بعد میکنم😑😑😑😑😑😑

منو نزن بیا با هم تخی بزنیم0😑😑😑😑

من کردم

راضی بودی عزیزم؟؟؟

طوری بود خط اضافه بکشی بعد بخوای ریمو‌کنی برات انجام بده؟؟؟

من رفتم عوضی برام اضافه کشیده اولش گفت ریمو میکنم

تریمن رفتم قشنگ ری.....د تو ابروم

الان میگه چند مرحله بیا با تیغ برات پاک میکنم

میخوام ببینم پاک میشه؟؟؟

🧡قد:۱۷۵ | وزن شروع:۸۰،۱۰۰ | وزن هدف:۶۵🧡🧡هدف اول:۷۵ |هدف دوم:۷۰ | هدف نهایی:۶۵😊💪🧡🧡من تونستم از بیشترین وزنم (۱۱۰) به کمترین وزنم (۷۱،۸۰۰) برسم، یه روزی ۷۵ کیلو شدن آرزوم بود و حالا جسارتم بیشتر شده و آرزوم ۶۵ کیلو شدنمه و هرشب قبل از خواب و هر صبح بعد از بیدار شدن خودمو توی اون ‌وزنم تجسم میکنم و ایمان دارم که بهش میرسم و اون روز خیلی دور نیست...🧡                                          🧡هفته اول دی: ۸۰ | هفته دوم دی: ۷۸،۴۰۰ |            هفته سوم دی: ۷۸،۴۰۰ | هفته چهارم دی: 🧡
1718