2737
2734

پریودم . منتظرم اوکی بشم و بریم محضر انشاءالله

با اینکه خودم خاستم .با این ک بارها خودش و عموهاش اومدن دنبالم

با وجود اون همه خیااااانت ک ۶سال ادامه داشت

اون همه کتک

چرا خوشحال نیستم از رفتنش

چرا انقدر تو خودمم

راسته ک میگن آدمایی ک از رابطه های طولانی میان بیرون خطرناکن چون اونا میدونن ک میشه یچیزایی رو از دست داد و نمرد

بچه ها برای ارامشم دعا کنید ک سخت محتاجم🖤🤍

بهم بگید براتون حمد بخونم

خوشبخت شی دا

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خدا به دلت و زندگیت ارامش بده ان شالله

روزای خوبی رو برات ارزو میکنم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اگه دوسش داری و دوستت داره یه فرصت به زندگی بده

دوستم نداره ک ازش خاستم ی تعهد بده ک کاراشو تکرار نکنه

نداد

منم حسم وابستگیه بهش به هر حال ۶سال باهاش بودم

بهم بگید براتون حمد بخونم
2738

برات از خدا یه دنیا آرامش میخوام

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

امیدوارم بعدازطلاق، موفق و مستقل بشی و زندگی که حق خودت و دختر کوچولوی عزیزت هست رو بسازی.

بهترینت رو برات از خدا خواستارم🙏🍂

بیخیالِ دنیا بابا جان🌸بخند گیانم    https://t.me/ash_mast تیکر رسیدن به خواسته 
2706