2737
2734
عنوان

بیمه زنان خانه دار یا خرید طلا؟؟

448 بازدید | 13 پست

دوستان کسی اینجا هست خودشو بیمه کرده باشه؟ اگه هست چه بیمه ای؟ ایران یا تامین اجتماعی؟ بنظرتون بیمه بهتره یا پول جمع کردن و طلا خریدن واسه پشتوانه ی مالی؟؟؟ 

من بیمه زنان خانه دارم...تامین اجتماعی....ولی بیمه چه ربطی به خرید طلا داره اخه

منظورش اینه ماه به ماه پول رو بدم طلا بخرم یا بیمه کنم خودمو این پول رو بدم بیمه

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چندوقته بیمه کردید؟ تامین اجتماعی بهتر از بیمه ایرانه؟ 

نزدیک ۶ سال 

بیمه ایران منظورتون بیمه عمره؟ 

اگه اره من اطلاعی درباره بیمه عمر ندارم ولی خودم تامین اجتماعی رو ترجیح میدم 

2738

سلام

زیارتی هستم نماینده بیمه آسیا

بستگی به شرایطتون داره

آیا شاغلید؟

آیا همسرتون بیمه تامین اجتماعی هست و شما تحت پوشش هستید یا خیر؟

آیا بیماری خاصی رو داشته و یا دارید؟

و چندین سوال دیگر

کاربر آقا👨‍💼 من یک بیمه گرم، وظیفه من مشاوره و تهیه یک محصول مناسب برای آرامش خاطر شماست اینم تاپیک مشاوره ای بندهمشاور بیمه ای شما

سلام دوست من باتوجه به اینکه مدت زیادی از تاپیکت نگذشته طبق تجربه خودم میگم ماهی 350هزار دارم واریز میکنم برا بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی که دفترچه درمان هم گرفتم اما از برج 1تا الان حساب کردم اگه آزاد میرفتم دکتر 200هزار میشد درحالی که حدود 3ملیون هزینه کردم 

حالا برسیم به مبحث بازنشستگی 

من حساب کردم از سال 80تا الان طلا 160برابر گرون شده اما حقوق 32برابر افزایش داشته پس اگه طبق همین روند باشه یک سکه پارسیان 200گرمی هرماه بگیرم درآینده از حقوق بازنشستگی که قراره دولت آیا بده آیا نده خیلی بهتره پس از همین ماه دیگه بیممو قطع میکنم وماهی 200گرم سکه میخرم بعداز بیست و پنج سال ماهی یه دونشو میفروشم مگه چند سال آدم عمر میکنه

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 
سلام دوست من باتوجه به اینکه مدت زیادی از تاپیکت نگذشته طبق تجربه خودم میگم ماهی 350هزار دارم واریز ...

سلام، ممنون که نظرتونو گفتین، من خودمم تردید داشتم واسه بیمه، چون معلوم نیست شرکت‌های بیمه 30سال دیگه ورشکست نشده باشن یا نه یا هراتفاق دیگه. سکه ی پارسیان گرمی منظورتونه؟ 

سلام، ممنون که نظرتونو گفتین، من خودمم تردید داشتم واسه بیمه، چون معلوم نیست شرکت‌های بیمه 30سال دیگ ...

بله هرماه مثلا 300گرم یا200گرم قیمتشم الان حدود 270و 350هزار تومنی هست فکر کن باهمین روند 20سال پیش تا امروز پیش بره 150برابر بشه بهتره یا حقوق مثلا 40برابر موفق باشی دوست خوبم

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم