2726
شوهرم دوتا سگ کوچولو خریده یکی شون از این پا کوتاهاس اون یکی هم سگ نگهبانه فکر کنم. دقیق نمی دونم چی ان. امروز روز اولی بود می دیدمشون. اونی که نگهبانه خیلی شیطونه همش میاد خودشو بهت می مالونه و بلند میشه دستاشو می ذاره رو شکم و پاهات و صورتشو می چسبونه به آدم. راستش منم باردارم تا حالا هم سگ نداشتم می ترسم ازشون.
یک چیزی میگم گووووووش فراده نگهداری از توله سگ بلانصبت از نگهداری 100ت نوزاد سخت تره کم کم میفهمی بس که شیطونن

ونیاز به رسیدگی
شاپرک شاپ فروشگاه اینترنتی لباس کودک و نوزاد

http://shaparak-shop.blogfa.com/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیالتون راحت هیچى نمیشه
ببریدش دامپزشکى و چکشون کنید
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
نه قرار نیست من تو خونه نگهشون دارم تو باغ نگهشون می داره. ولی ما زیاد میریم باغ. اجازه هم ندارن بیان توی ویلا ولی من می ترسم آخه یه دفه می دویه سمت آدم من همش جیغ می زنم. می پره رو شکمم خیلی استرس دارم. دلم نمی خواد ترسو باشم ولی ...
حالا می خوام ببینم خوب می شه یا نه؟ آخه من اونایی که سگ دارن دیدم سگاشون خیلی آروم بودن تا حالا اینقدر وحشی ندیده بودم. حالا با شوهرم بازی هیجانی می کنن فکر می کنن با منم همون بازی ها رو بکنن یهو وسط بازیشون می دون سمت من. منم جیغ می زنم
عزیزم وحشى نیست که میخواد بازى کنه
باهاش بازى هاى کششى و هیجانى انجام ندین
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
عزیزم سگ هیچ مشکلییییییییییی برات ایجاد نمیکنه فقط واکسینشون کنید تورو خدااااااااا اگه نمیخواهید نگهشون دارید نیاریدشون بعد آواره میشن معلوم نیست دست کی میفتن حیوون به صاحبش وابسته میشه اگه نمیتونی همیشه نگهش داری زودتر به یه نفر که شایستگی داره بده ازشون نگه داری کنه حیوونا خیلی با احساسن و وقتی صاحبشون رهاشون کنه به شدت ضربه روحی میخورن
رسم آدم های دنیا شبیه رسم دریاست... وقتی حس کنند غرقشون شدی پس میزننت...!
سگ قابل تربیت ه
شما باید تربیتش کنید
2706