2737
2734
عنوان

ان تی

556 بازدید | 53 پست

سلام دوستان،من امروز سونو ان تی دادم و ان تی ۳.۳ بود گفتن خیلی بالاس و ممکنه بچه سندروم دان باشه،کی تا حالا این موردو داشته و بچش سالم بوده؟جواب ازمایشم یه هفته دیگه میاد،لطفا هرکس تجربه داره بهم بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اره دیده شده،یعنی چی

تيغه دماغشه 

بنظرم هيچى نيست الكى خودتو استرس نده واسع من عدد ازمايشش بالا بود چقدر اشك ريختم و غصه خوردم خدارو هزار مرتبه شكر تو بعدى گفتن عددش اومده پايين حالا توكل برخدا ماه اينده زايمانمه ان شاءالله سالم باشه

تيغه دماغشه  بنظرم هيچى نيست الكى خودتو استرس نده واسع من عدد ازمايشش بالا بود چقدر اشك ريختم ...

انشالله ب سلامتی زایمان کنی،منم انقد گریه کردم بیهوش شدم دیگه،میترسم مشکل داشته باشه بگن سقطش کن

انشالله ب سلامتی زایمان کنی،منم انقد گریه کردم بیهوش شدم دیگه،میترسم مشکل داشته باشه بگن سقطش کن

گريه نكن بخدا من اندازه موها سرم تو بارداريم غصه خوردم و جوش زدم و اشك ريختم الان مثل سگ پشيمونم نگران بچمم خدالعنت كنه هركس كه غصه به دلم كرد با شكم حامله آه ميكشم واسه زندگى خواهرام كه منو به اين روز انداختن...دلم واسه دخترم ميسوزه دخترم دنياى منه اگر زبونم لال مريض باشه من دق ميكنم😔همينجوريشم دكتر گفت رشد نكرده😔

گريه نكن بخدا من اندازه موها سرم تو بارداريم غصه خوردم و جوش زدم و اشك ريختم الان مثل سگ پشيمونم نگر ...

چرا رشد نکرده اخه؟ب خودت نرسیدی؟من استرسم خودشه فقط،میگم سلامت باشه و هرچی خیر و صلاحشه پیش بیاد واسش😔

ژن شما چ جوریه آخه یادمه ی خانمه میگفت ما کلا بینی هامون اینجوری، یعنی فرم جوریه ک تیغه اش کوچیکه ب ...

نه ما تیغه داره بینی هامون،با اینکه کوچیکن تیغه دارن،خیلی میترسم سندروم باشه کوچولوم

2706