2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسباب بازی باید برای خرید کنید که ایمنی کامل داشته باشه مثلا رنگی غیر شیمیایی باشه ، بدنه نشکن داشته باشه. یک سایتی  هست اسباب بازی خوبی برای این سن داره که فروش آنلاین هم داره به نام کیدبی تویز. اونجا فکر میکنم بتونید اسباب بازی های خوبی پیدا کنید. منم ازشون یدونه ماشین هولا خریدم.

2728

میدونستین پازل برای تقویت حافظه بچه ها و جهت دادن به ذهنشون خیلی موثره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوشحال میشیم یه سایت ما سر بزنید پر از پازل های متنوع و دوست داشتنی برای سنین مختلف. هم پازل چوبی داریم برای بچه های 2 تا 5 سال هم پازل مقوایی داریم..... ایران پازل شاپ بزرگترین سایت فروش پازل های ایرانی و خارجی

ایران پازل شاپ

عزیزم من همیشه اسباب بازی های بچم رو از سایت هویو میگرم. هم تنوع خوبی دارن و هم پشتیبانی خوبی. اگه تو اینستاشون پیام بدی بهشون یا بهشون زنگ بزنی بگی برای بچه 2 سالم میخوام قشنگ بهت مشاوره میدن.
من ی بار زنگ زدم بهشون بچم ی سالش بود ی اسباب بازی میخواستم که نداشتن و ی اسباب بازی دیگه هم میخواستم که انگار برای بچم مناسب نبود بعد قشنگ کارشناس پشتیابنیشون برگشت گفت اینو برای بچت نخر ... مناسبش نیست. من خیلی برام عجیب بود که واقعا اینقدر صادقانه مشاوره میداد. بعد از اون جالب تر نیم ساعت بعد زنگ زدن بهم گفتن اون اسباب بازی اولیه که میخواستی و ما موجود نداشتیم رو توی این سایت پیدا کردیم قیمتشم مناسب هست لینکش رو برام  فرستادن تا برم بخرم.... واقعا باورم نمیشد که چرا اینجوری رفتار میکنن... بعدش که بیشتر ازشون خرید کردم فهمیدم از بچه های دانشگاه شریف هستن ...
توی گوگل سرچ بزنید هویو میاد حالا من لینکشون رو هم میزارم براتون
www.hooyo.ir

2738