2733
2734

يه پسر ٢ سالو خورده اي دارم خيلي شيطونه خستم مامانم خيلي كمكم نميكنه ميگه مگه ما آدم نبوديم با ٢ تا بچه هيچ كمكي نداشتيم؟

انقدر كمبود خواب دارم از صبح افتادم التماس پسرمو ميكنم بره فقط دقيقه اي بخوابم شبا ميخوابه كارامو ميكنم برم خونه مامانم نگه ميداره ولي تا حالا يه روزم بدون من اونجا نبوده حوصله نداره ولي برادرزادمو هفته اي يه روز كامل نگه ميداره ميگه اون آرومه كاري نداره

اينم نميگه نگه نميدارم ولي غير مستقيم ميگه الان با دوستم صحبت ميكردم بچش ٣ روزه خونه مامانشه من اللن فقط ميخوام ٢ ساعت نباشه ولي بهشم نميگم شوهرمم كه به زور ١٠ شب مياد

خيلي خستم انقدر امروز گريه كردم

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️

اره گلم. منم شهر غریبم. ۵ ساله پسرم همش چسبیده به خودم. دیگه یه وقتایی حالم بد میشه. ارزومه یکی یک ساعت پسرمو نگه داره من یه نفس بکشم ولی خب تنهام همیشه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره گلم. منم شهر غریبم. ۵ ساله پسرم همش چسبیده به خودم. دیگه یه وقتایی حالم بد میشه. ارزومه یکی یک س ...

خيلي بده من آرزومه يه شب پيش من نباشه فقط بخوابم يه روزم نباشه كارامو كنم

ی حموم گرمش کن ی ماست موسیر بهش بده خودش افقی میشه میخوابه

مامان من از دور مارو دوسن داره ولی میریم خونش این دفعه اخر خیلی شیک گفت زیاد نیا بچت شلوغ کاره😁

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738
سلامتی خودت مهم تره یاکارخونه ،،شب وقتی اون خوابه توهم بخوابب ،روز هم حواست ب اون باشه هم کاراتوکن

خيلي به هم ميريزه خيلي امروز از صبح افتادم نميشه خونه رو نگاه كرد يعني با گريه خونخ رو نگاه ميكنم گناه من چيه؟

خيلي بده من آرزومه يه شب پيش من نباشه فقط بخوابم يه روزم نباشه كارامو كنم

منم همین. ولی دیگه چاره ایی نیست. باید تحمل کرد.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
خداروشکر تنت سالمه .تن پسرت سالمه ک شیطنت میکنه  عیبی نداره مادرت ب اندازه کافی شماهارو بزرگ ک ...

به خدا خيلي سعي كردم ولي واقعن كشش ندارم دور و وريهامم هم بچه هاشون آروم هم بيشتر پيش كسي ميزارن و ميرن بيرون مسافرت و استراحت

به خدا خيلي سعي كردم ولي واقعن كشش ندارم دور و وريهامم هم بچه هاشون آروم هم بيشتر پيش كسي ميزارن و م ...

داداش منم شیطونه مامانمو خیلی اذیتت میکنه گاهی میشه بخاطر شیطنتش جایی نمیره چاره چیه

و خدایی بشدت برایم کافی است❤...
2706