1874
2047

امشب دوستم تو تلگرام ی کلیپ فرستاد

یه خانومی متولد ۶۵ و یه پسر متولد ۸۵ باهم توی لایو حرف میزدن 

و ... بماند از حرفایی ک من خجالت میکشم حتی بازگو کنم .

وای بر ما که فکر می‌کنیم همینکه از لحاظ مالی بچه مون رو تامین کنیم دیگه همه چی حل شده ...

خداروشکر خیلی وقته اینستام پاک کردم ولی شمایی که مادرین خواهشاااااا نذارین بچه هاتون تو این مجازی کوفتی و پر از کثافت و بی در و پیکر 

آزاد بچرخن ...

یعنی فکرشم اذیتم میکنه ؛ و همون خانومی ک تو لایو با اون بچه حرف زد آخرش اشک تو چشماش جمع شد 

ای پرنده ی مهاجر  سفرت سلامت اما                                                  به کجا میری عزیزم قفسه تموم دنیا 😕

چی بود؟؟؟

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2059

من متاسفم بره پدرمادري ك اينترنت دادن دست پسر بچه

متاسفم براشون بي مسئوليتا

💞من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم....💙من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم🍀انسانى قوى و درستكار  🌱و خوشبخت....🌱كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 🌺به اميد آگاهى🌺
2051

بخدا از اینیستا چندشم میشه از بس صحنه های اینجوری داره نصب نمیکنم

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                   منتظرتم 🖤💔==》H                                             احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

منم‌ اینستا ندارم راحتم.حالم از فضاش بهم میخوره

جان مادر بعد از ۹ ماه انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

نمیدونم چیه قضیه اما فضای مجازی انقدر کثیف شده انقدر بی دروپیکر شده باورم نمیشه یعنی تلگرام افتضاح تبلیغات اونجوری گروه چتای ناجور اینستاگرام که منبع فسق وفجورو فسادوکثافتکاریه بچه های کوچیک دختروپسرچه فیلمایی ازخودشون میگیرن چه کاراک نمیکنن واقعادست بچهاگوشی نباید دادوگرنه نمیشه جلوشوگرفت

منم‌ اینستا ندارم راحتم.حالم از فضاش بهم میخوره

منم...خواهرم ۳۷ سالشه اصرار داره ک خیلی خوبه

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
1718