2726

بنظر من زن اگ خارج از خونه کار کنه خیلی برای خونه و خونواده وقت کم میاره و همچنین بچه اش 

من احساس میکنم خانمای شاغل خیلی سر در گم هستند... دائما وقت کم میارن(این نظر منه) 

شما چی فکر میکنید؟؟ زن باید یه خانه دار باسواد باشه یا باید شاغل باشه؟؟؟ 

امیدوارم بحث مفیدی داشته باشیم 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خانه داری که آشپزیش خوبه وشوهرپولدار کرده😂😁

لمس کردن، اولین راه ارتباطی ماست. ایمنی، امنیت، آرامش. همه در نوازش ملایمِ یه انگشت خلاصه میشه. یا تماس لب‌ها روی نرمی گونه، وقتی خوشحالیم بینمون ارتباط برقرار میکنه. وقتی ترسیدیم بهمون جرأت میده. وقت شور و اشتیاق و عشق هیجان زدمون میکنه.نیاز داریم کسی که دوستش داریم همچین لمسی رو بهمون بده. به همون اندازه‌ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم. من هیچ وقت اهمیت لمس کردنُ نفهمیده بودم. لمس کردن او. تا وقتی دیگه نداشتمش. پس اگه داری این امضارومیخونی و تواناییشو داری، اون پسرو لمس کن، اون دخترو لمس کن. زندگی کوتاه‌تر از اونیه که بخوای حتی 1 ثانیه‌اشم از دست بدی.(دیالوگ فیلم 5 فوت فاصله👌)

زن باید شاغل باشه

ک برا پول ی بستنی وابسته ب مرد نباشه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
خانه داری که آشپزیش خوبه وشوهرپولدار کرده😂😁

بنظرم این عالیه😂😂😂

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

دقیقا منم موندم  کدوم بهتره 

ولی وقتی میبینم تمام کشورای پیشرفته زناشون شاغلن میگم حتما زن شاغل بهتره 

خودم خونه دارم

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
2706