2737
2734

فقط اونایی که منتظرن میفهمن هر روز تاخیر تو پریودی یک سال میگذره

یه ماهه تاخیر دارم و امروز سومین بیبی چکم منفی شد

خدایا امروز یه جوره خاص دلم گرفته

منم دلم میخواد مادر بشم😭😭😭

اول ببین دلیل اینکه ایقد نامنظمی چیه

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قبلش اینطور نبودم از وقتی اقدام میکنم اینجوری شده

منم بعد اقدام بشدت نامنظم شدم. پرولاکتینت بالا نیست؟ من فقط با ویتاگنوس پریودم منظم شد. با کاهش وزنو پیاده روی هم باردارشدم

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.

یه ماهه پریود نشدی!

باید بری دکتر آمپول پروژسترون بده بزنی پری بیاد

من اچ سی جی زدم ۶ روز مونده ب موعد 

از دوروز بعد آمپول نوک سینه هام درد میکردو سفت شده بود 

الانم دوروزه میسوزه زیر دلمم گاهی درد میگیره ول میکنه

به نطرتون باردارم یا میخوام پریود شم🤦‍♀️

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2738
منم بعد اقدام بشدت نامنظم شدم. پرولاکتینت بالا نیست؟ من فقط با ویتاگنوس پریودم منظم شد. با کاهش وزنو ...

نمیدونم دکتر برام قرصای هورمونی نوشته.وزنم پایینه ولی کلی پیاده روی میرم و عسل و دارچین و خرما و چیزای دیگه میخرم

قبلش اینطور نبودم از وقتی اقدام میکنم اینجوری شده

نه عزیزم تخمک آزاد نمیکنی یا شاید فولی غالب نداری باید روز ۱۳ دورت بری سونو ک ببینی اصلا فولی داری

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
یه ماهه پریود نشدی! باید بری دکتر آمپول پروژسترون بده بزنی پری بیاد من اچ سی جی زدم ۶ روز مونده ب ...

اره دیگه میرم

نمیدونم شاید تاثیرات امپولی باشه که زدین.فعلا صبر کنید

نمیدونم دکتر برام قرصای هورمونی نوشته.وزنم پایینه ولی کلی پیاده روی میرم و عسل و دارچین و خرما و چیز ...

انشاالله مشکلت حل شه گلم

نه عزیزم تخمک آزاد نمیکنی یا شاید فولی غالب نداری باید روز ۱۳ دورت بری سونو ک ببینی اصلا فولی داری

اره اتفاقا دکتر برام کلی قرص و آمپول و دارو و سونو نوشته.گفت پریود شدی آزمایشارو بده 

2706